Hakan Altun, Babasının Adına Okul Yaptırdı

Şarkıcı Hakan Altun memleketi Siirt’te, vefat eden babası adına okul yaptırdı. Altun’un bu hayırseverliğini sosyal medyada Zafer Algöz paylaştı.

Ünlü şarkıcı Hakan Altun bir hayırseverlik projesinin altına imza atarak, Siirt’e vefat eden babasının adına okul yaptırdı. Yaptığı bu davranış sonrasında sosyal medyada hayranları tarafında yere göğe sığdırılamayan Hakan Altun’a sanat camiasından da birçok tebrik mesajı geldi.

HAKAN ALTUN BABASI ADINA OKUL YAPTIRDI

Babasını kaybeden Hakan Altun, memleketi Siirt’e okul yaptırma kararı aldı. Babasının adını verdiği ilkokulun açılış töreninde konuşan Altun’a, hayır duası yağdı. Hakan Altun’un bu davranışının diğer bütün ünlülere örnek olması gerektiğini söyleyen hayranları, ünlü şarkıcıya teşekkür etti.

Hakan Altun’un yaptırdığı “Hasan Altun İlköğretim Okulu”nun sosyal medyadaki ilk paylaşımını da Zafer Algöz yaptı. Algöz açıklamasında şu sözlere yer verdi :Değerli arkadaşım Hakan Altun’u yürekten kutluyorum. Rahmetli babası Hasan Altun adına Siirt’te çok güzel bir okul yaptırdı. Bize de Siirt’e gidip bu güzel açılışa tanık olmak düştü.

Hakan Altun, Babasının Adına Okul Yaptırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı