Haftanin’de 7 Terörist Etkisiz Hale Getirildi

Milli Savunma Bakanlığı Haftanin’de, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin gerçekleştirdiği operasyon sonucu 7 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada Pençe-3 Harekatı kapsamında Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Haftanin’de operasyon yaptığı ve 7 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiği bilgisi verildi. Operasyonları devam ettiği ve bölgede terörist unsurların yok edilmesi için askeri personelin tüm gücüyle mücadele verdiği açıklandı.

TSK’DAN HAFTANİN’E OPERASYON: 7 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin son zamanlarda yoğunluk verdiği hava harekatlarına, bir yenisi daha eklendi. Bölgede tespit edilen terörist unsurlar, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yok edildi. Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre operasyonların devam edeceği ve bölgede tek bir terörist unsur bile kalmayana kadar operasyonların süreceği açıklandı.

Milli Savunma Bakanlığı ayrıca Siirt Pervari’de 5 PKK’lı teröristin de silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Irak’ın kuzeyinde yer alan Haftanin bölgesinde 7 PKK’lı terörist ile Siirt’te etkisiz hala getirilen 5 PKK’lı teröristin isimleri ise açıklanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı