adplus-dvertising

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Haftalık Burç, gezegenlerin ve hafta içindeki hareketlerinin derinlemesine bir astrolojik analizidir. Haftanın değişmesiyle birlikte kader de değişebilir. Yolunuza neyin geleceğini bilmek, ona hazırlanmanın en iyi yoludur. Peki önümüzdeki hafta sizi nasıl bekliyor? İşte 13-19 Haziran Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kovave Balık burcunun haftalık burç yorumları.
Takip et
Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Öngörülemeyen sorunlar olmadan iyi ve sorunsuz bir haftanın tadını çıkarmak için ne yapacağınızı ve ne yapmayacağınızı bilin. Hayat belirsizdir, ancak burcunuzu haftalık olarak öğrenirseniz, kendinizi bir nebzede olsa negatifliklerden kurtarmak için önlemler alabilirsiniz. Sonradan pişman olmaktansa uyanık kalmak daha iyidir.

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Bu haftaya Merkür’ün İkizler burcuna girişiyle başlıyoruz…

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUM

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Haftanın Temaları
Romantik Hayat, Çocukların Önemli Rolü, Kendini Sevme, Meditasyon ve Yoga

Haftayı Anlamak:

Aşk ve romantizm açısından bu hafta iyi olabilir. Bu hafta bir meslektaşınızdan romantik bir teklif alma şansınız yüksek.

Venüs sizi aşırı talepkar hale getirebileceğinden, agresiflikler sonucu eşiniz sizden uzaklaşabilir. Hoş bir tavır sergilemeniz tavsiye edilir.

Evli bir ilişkide çocuklar bu hafta önemli bir rol oynayabilir. Jüpiter’in geçişinin gösterdiği gibi, herhangi bir sorun varsa, yaşlıların tavsiyesi, kişinin eşiyle iyi ve uyumlu bir ilişki sürdürmesinde yararlı olabilir.

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Güneş ve Merkür geçişi kısa mesafeli seyahat ve harcamaları kapsayabilir. Büyük olasılıkla, çocuklarınızın eğitimi veya yüksek öğrenimi veya elektronik cihazları için para harcamanız gerekecek.

Borsada büyük bir yatırım yapmak için iyi bir zaman değil. Ofisle ilgili işletme giderlerine yönelik finansal harcamalar bu hafta ortaya çıkabilir veya toptan satış işindeyseniz, bu hafta işle ilgili yeni harcamalar ortaya çıkabilir.

Önceden planlama sizi sıkıntı ve stresten koruyabilir. İş yerinde üst düzey kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bazı iş arkadaşlarınızdan zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Tüm bilgilerinizi iş arkadaşlarınıza açıklamamanız önerilir.

Hukuk alanında çalışıyorsanız veya bir işletme yönetiyorsanız, bu hafta sizin için çok önemli olabilir.

Rekabetçi bir sınava girerseniz başarılı olabilirsiniz ve pratik yaklaşım çalışmanıza yardımcı olacaktır. Araştırma öğrencileri bir sonraki sınavlarında veya proje sunumlarında başarılı olabilirler.

Zihinsel stres ve ağır iş yükü sağlık sorunlarına neden olabilir. Sonuç olarak, iş yükünüzün sağlığınızı bozmaması için kişisel ve profesyonel görevleriniz için önceden hazırlanmanız önerilir.

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Bu hafta sağlıklı beslenin ve yağlı yiyeceklerden uzak durun. Çok fazla zengin ve yağlı yiyecekler yerseniz kilo alabilirsiniz, bu nedenle bundan kaçınmak en iyisidir. Meditasyon ve yoga, insanların değişimi daha olumlu bir şekilde kabul etmesine yardımcı olabilir. Bu, bu hafta stressiz günler geçirmenizi sağlayabilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUM

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Haftanın Temaları
Harcamalarınızı Kontrol Edin, Zahmetli Durumlar, Kaliteli Zaman Harcayın ve Sağlıklı

Haftayı Anlamak:

Bu hafta odak noktanız bu ay kariyeriniz olabilir. İrade gücünüz ve güveniniz artabilir ve deneyiminiz kazanç elde etmenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda harcama dürtülerinizi de kontrol etmelisiniz; aksi halde sorunlu durumlara düşebilirsiniz.

Aynı şekilde, insanlarla dostane ilişkiler sürdürmek için egonuzu ve öfkenizi kontrol etmeye çalışın. Kendinizden son derece emin olabilirsiniz ve ayın ikinci yarısında gücünüzü sergileyebilirsiniz. Bu dönem size kazançlı teklifler sunabilir ve kariyerinizi veya işinizi büyütmek için harika fırsatlar elde edebilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Çarşamba gününden sonra ilginizi manevi ve dini faaliyetlere kaydırıyor olabilirsiniz. Bu süre zarfında güvenilir bir kıdemliye danışmadan karar almayınız.

Bu hafta, aşk hayatınızda ortaya çıkan bazı sıkıntılı durumların işaretleri var.

Kariyerinizde inişler ve çıkışlar olup olmadığına bakılmaksızın, bu hafta boyunca para sıkıntısı sizin için hiç sorun olmayabilir. Sadece iyi bir miktar para kazanmakla kalmaz, aynı zamanda STK’lara ve diğer sosyal kuruluşlara da bağışlayabilirsiniz.

Bunun dışında lüks şeyler satın almak veya evinizin tadilatı için kayda değer miktarda harcama yapabilirsiniz.

Yeni arazi veya araç satın almak için iyi bir zaman.

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUM

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Öğrenciler değerli zamanlarını boşa harcamamalı ve çalışmalarına daha fazla konsantre olmalıdır. Becerilerinizi geliştirmek için çevrimiçi bir sınıfa katılabilirsiniz. Uzun süredir bazı rekabetçi sınavları geçmeye çalışıyorsanız, bu durumda çabalarınız ve sıkı çalışmanız verimli sonuçlar getirebilir.

Karşı cins tarafından dikkatinizin dağılmasından kaçının. Ebeveynler, çocuklarını diğer bazı etkinliklere dahil etmelidir. Çocuğunuzun sağlığına dikkat edin ve sadece sağlıklı ve ev yapımı yiyecekler yemesini sağlayın.

Aynı anda birçok konuyu nasıl ele alacağınız konusunda kafanız karışabilir. Sınav sonuçlarınızdan memnun olmayabilirsiniz.

Annenizin yönlendirmesi ve babanızın da yardımıyla maddi kazanç elde edebilirsiniz. Bu hafta biraz tasarruf edebilirsiniz. Yeni kurslara kaydolma, yüksek öğrenime kabul, elektronik alet satın alma harcamaları kaçınılmaz olabilir.

Göz veya uyku problemlerinden kaçınmak için alet kullanırken veya araba kullanırken gözlük takmanız tavsiye edilir. Stres ve kaygıdan uzak durmak için tartışmalardan kaçınmanız önerilir.

Çok fazla beklenti evlilik ilişkilerinde sorunlara neden olabilir. Özellikle ilişkiniz dikkatinizi gerektirdiğinde, ilişkinizdeki iletişimi sabırla ve akıllıca ele almanız önerilir. Geçmişi sonsuza kadar gömmeniz tavsiye edilir. İlişkinizde agresif ve talepkar olmaktan kaçınmanız önerilir. Aşk hayatı sorunları nedeniyle stresli olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUM

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Haftanın Temaları
Bağlı Kal, Beklenmeyen Giderler, Zor ve Akıllı Çalışma.

Haftayı Anlamak:

Haftaya kötü bir başlangıç ​​yapabilirsiniz.

Şüpheler herhangi bir ilişkiyi mahvedebilir, ancak bir ilişkide var olduğunda daha zararlıdır. Bu hafta güvensizlik tohumları ekebilir; Partnerinizle ilgili şüphelerinizi çok geç olmadan gidermeniz en iyisidir. Sabırsızlık şüphelerinizi artırabilir ve durumu açıklamanızı engelleyebilir. Yapıcı etkileşimler kurmaya çalışıyor olsanız bile, yanlış anlamaları artırabileceğinden dikkatli bir şekilde yürümelisiniz.

Final sınavına girmeden önce, bazı test soruları yapın. Bu, zayıf olduğunuz ve başa çıkmakta zorlandığınız alanlarda çalışmanıza da yardımcı olabilir. Bazılarınız sinir problemleri yaşayabilir.

Bu haftanın başlarında para kazanmak için harika fırsatlar bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Yolculuğunuz zor olabilir ve hedeflerinize istediğiniz kadar çabuk ulaşamayabilirsiniz. Bu haftanın ortalarına doğru beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Sonuç olarak, beklenmedik harcamalar için yeterli miktarda para ayırın. Hafta sonu, planlarınıza nasıl devam edeceğiniz konusunda net olabilirsiniz, ancak planınız için acele etmemelisiniz; Bu hafta içinde yavaş gitmeye çalışın.
Bu hafta, her türlü zor göreve rağmen iş yerinizde etkili bir şekilde çalışmanıza ve konumunuzu iyileştirmenize yardımcı olabilir. İş adamları için hafta ilerlemeye devam edebilir. Öte yandan, başarı bazı aksilikler ve zorluklardan sonra gelebilir.

Bu hafta hem kişisel hem de profesyonel yaşamınızda keyif ve memnuniyet hissedebilirsiniz, bu da sonuç olarak zihninizi ve bedeninizi sağlıklı tutmanıza yardımcı olabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUM

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Haftanın Temaları
Başkalarını Takdir Etme, Sakinlik, İyi Lider, Seyahat Avantajları, Hedeflere Odaklanma, Sağlıklı Hafta

Haftayı Anlamak:

Anlayış ve iyi niyet, birçoğunuz için bu hafta ana anahtar kelimelerdir. Bu hafta çok arkadaş canlısı olabilirsiniz ve bu evde, işte, arkadaşlarda, kuaförünüzde ve tanıştığınız herkeste güzellik bulmanızı sağlayabilir. Bu mutluluk ve neşe duygusu kalbinizi doldurabilir. Sakinliğiniz, kararlılığınız ve bağlılığınız sayesinde sorunlar kolayca çözülebilir.

Birçoğunuz çok pozitifsiniz ve aileniz için iyi olan her şeyi kucaklıyorsunuz.

Finans konusunda yıldızlar olumlu bir ruh halinde. Birçoğunuzda, astlarınızla veya çalışanlarınızla başa çıkma yolunda iyi bir nitelik görülebilir. Bu beceri, onlardan maksimum sonuç almanızı sağlayacaktır. Yeteneğiniz, mali durumunuzu iyileştirmenize yardımcı olabilir. Bu hafta, birçoğunuz birçok yetenekli insanla olan iletişiminizden öğrenme ve ruhsal yükselme alanlarında kazanç elde edebilirsiniz. Buna ek olarak, çabalarınız faydaları tahmin etmenize yardımcı olabilir. Bu faydaların size ulaşması biraz zaman alabilir, ancak bu kazanımlar düzenli aralıklarla gelebilir.

Yıldızlar sağlık konusunda birçoğunuzun lehinde. Efor sarf etmeye gerek yok. Bu kendini hızlandırabilir ve işler kötüye gidebilir. Bu yüzden faaliyetleriniz için yeni bir program yapmanız en doğrusudur. Yeni plan, tüm normal aktivitelerin zamanında yapılacağı ve aşırı zorlanmayacağınız şekilde olmalıdır. Yeni planı takip edin ve kendinizi sorunlardan kurtarın.

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUM

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Haftanın Temaları
Tembellik, Para Önemlidir, Harekete Geçmeden Önce Düşün.

Haftayı Anlamak:

işinizde zor bir dönemi temsil ediyor ve sakin kalmalısınız. Uzak dur ve bilinen düşmanların kadar bilinmeyenle de ilgilen. Bir işletmeniz varsa, mevcut müşterilerinize özel ilgi göstermelisiniz. Dikkatli olmalısınız çünkü finansal kararınız yanlış olabilir. Ayrıca, bu hafta boyunca borç vermekten veya borç almaktan kaçınmak en iyisidir.

Aşk hayatınızdan çeşitli şekillerde zevk alabilseniz de, ruh hali değişimleri ilişkiyi bir dereceye kadar etkileyebilir.

Bir dereceye kadar, ruh hali değişimleriniz ilişkiyi etkileyebilir. Yakında bunun senin hatan olduğunu anlayabilirsin. Yaklaşımınızı değiştirmek için çalışacaksınız. Haftanın ikinci kısmı, hayatınızı canlı ve romantik hale getirmenize yardımcı olabilir.

Finansal planlamanızda veya kararınızda bir aksama olasılığının farkında olmalısınız. Bu nedenle, bu aşamada herhangi bir büyük finansal hamle veya taahhütte bulunmadan önce iki kez düşünün.

Geçmişte belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için bu hafta daha çok çalışmanız gerekebilir. Haftanın sonunda gösterdiğiniz muazzam kişisel çabalar başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Her seferinde daha iyi performans için ücretlendirilirsiniz. Özellikle bu haftanın ikinci bölümünde, güveninizi ve inancınızı güçlendirin. Bu, şüphesiz sizi nihai kişisel başarıya götürebilir.

Mevsimsel değişikliklere dikkat etmelisiniz çünkü bu hafta böyle şeylere yatkın olabilirsiniz. Bu hafta hem zihinsel hem de fiziksel olarak, uygun şekilde doldurmak için yeterli miktarda su içmeniz önerilir. Tansiyon veya anksiyete gibi sorunlarınız varsa bu sefer ekstra bakıma ihtiyacınız olabilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUM

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Haftanın Temaları
Finansman Stratejileri, Hedeflerinizi Gözden Geçirin ve Bedeninizi Canlandırın

Haftayı Anlamak:

Gezegenler, işyerinizdeki normal görevlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlayamayabilir, bu nedenle dikkatli olmanız gerekir. Bu haftanın son yarısında stresle daha verimli bir şekilde başa çıkabilirsiniz. Yeni gelir artırıcı girişimler geliştirmek için mükemmel bir fırsat olabilir.

Bazı akıllı hareketlerin hafta sonu boyunca parasal kazançları teşvik etmesi bekleniyor.

Aşk hayatınız olumlu olabilir, ancak bazı olaylar bu haftanın ortasında sizi strese sokabilir.

Aşk hayatınız haftaya başlarken keyifli geçebilir, ancak baskın tavrınızın bir sonucu olarak hafta boyunca daha savunmasız olabilirsiniz. Bu haftanın ortalarına doğru bazı özel olaylar sizi strese sokabilir ama merak etmeyin; durum yavaş yavaş iyileşecek. Ancak sevdiklerinizle etkili iletişim kurabilmek için öncelikle düşüncelerinizle ilgilenmelisiniz.

Finansal stratejinizi ve bütçenizi zamanla doğru bir şekilde incelemeniz ve güncellemeniz gerekebilir. Bu haftanın başında aceleyle önemli finansal kararlar vermekten kaçının. Sonuç odaklı hareket etme zamanı bu haftanın ortasından sonra başlayabilir. Bazı akıllı kararlar, hafta sonuna kadar parasal kazanımları teşvik edebilir.

AKREP BURCU HAFTALIK YORUM

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Haftanın Temaları
Destekleyici Arkadaşlar, Kart Masrafları, Çok Çalışın ve Sağlıklı Bir Diyet Planı

Haftayı Anlamak:

Muhtemelen bir hafta işbirliği sizi bekliyor. Doğru insanlarla ilişki kurun. Yaratıcı fikirler üzerinde çalışmak ödüllendirici olabilir. Gayrimenkul yatırımı size iyi fırsatlar sağlayabilir. Ancak, odak noktanız size olumlu sonuçlar sağlayabilecek daha yüksek bir gelir kaynağı olmalıdır.

Bekarlar partnerleriyle iyi vakit geçirebilir ve buna ek olarak ailelerinin desteğini de alabilirler. Sabır ve öğrenme becerileri takdir edilecektir. Anne adayları kendilerine bakmalı ve gerekirse doktorlara danışmalıdır.

Akreplerin çoklu görevlerle meşgul olması muhtemeldir. Daha fazla harcama olabilir. Daha sonra gelirinizde bir artış olabilir. Ancak haftanın sonunda iyi bir nakit girişi görebilirsiniz. Seyahatle ilgili harcamalar çok olasıdır.

Haftanın ikinci yarısında kariyer ve iş beklentilerinde bir artış görebilirsiniz, ancak daha sonra karışık sonuçlar olabilir. Büyük kardeşler, sizin için faydalı olabilecek önemli iş tavsiyelerinin kaynağı olabilir.

Ancak yoğun iş temposu arasında kendinize zaman ayırmanız önemlidir.

Akrep öğrencilerinin eğitim ve rekabet kayıtlarını oluşturmak için çok çalışması muhtemeldir. Kendine güven geliştirme etkinliği bu hafta başarı getirebilir. Ancak, ek becerilere hazırlanırken bazı zorluklar olabilir. Ekstra dersler almak yardımcı olacaktır, ancak orada ekstra çaba göstermeniz gerekir. Öğrenmenizde ciddiyseniz, çabalarınız ödüllendirilecektir.

Düzensiz beslenme alışkanlıkları, kişiyi sağlık komplikasyonlarına yatkın hale getirir. Obur yiyiciler kan, ateş ve solunum problemleriyle ilgili sorunlarla karşılaşabilirler. Uğurlu gezegenler haftanın son aşamasında yardımınıza gelecek. Bağımlılıktan vazgeçmeniz tavsiye edilir. Sağlıklı bir beslenme düzeni benimseyin ve odaklanın.

YAY BURCU HAFTALIK YORUM

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

İlişkide yer vermediğiniz için bazı tartışmalar olabilir, ancak partnerinizle herhangi bir çatışmaya girmemeye çalışın. İlk seviyedeki ilişkiye öncelik verin. Bekarlar, hoşlandığınız ve ilişki kurmak istediğiniz kişiye evlenme teklif edebilirsiniz. Sonuçta sevgiyi hak ediyorsun. Bu hafta aşk teklifiniz için ideal.

İş cephesinde güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Sizden gereken tek şey odaklanmış ve pozitif kalmanız. İşinizde mükemmelsiniz, ancak konsantrasyon eksikliği performansınızı etkileyebilir. Bu nedenle, görevlerinize odaklandığınızdan emin olun. Tüm seçeneklerinizi keşfedin ve bu harika fırsat için ufku taramaya devam edin.

Sizin için uygun olmadığı için fazla tuz tüketmeyin. Haftalık sağlık tahminleriniz, ilaçları zamanında alın ve kendinizi herhangi bir virüs ve enfeksiyondan korunmak için hijyene dikkat edin.

Çabalarınız ve sıkı çalışmanız, doğru eğitim kurumuna ve istediğiniz eğitim kurumuna kabul edilmek için kapsamınızı geliştirmenizi sağlayacak faktör olacaktır.

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUM

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Haftanın Temaları
Öğretmenlerin Tanınması, Seyahat Masrafları, Destekleyici Partner, Parasal Kazançlar.

Haftayı Anlamak:

Bu hafta olumlu bir sonuç alabilirsiniz. Öğretmenler tanınma kazanabilir. Politikacılar onurlu bir konuma yükselebilir. İş adamlarının daha fazla fonu olabilir. İşe gidenlerin ekstra kazançları olabilir. Hedeflerinizi yeniden değerlendirebilirsiniz.

İstenmeyen seyahat masrafları artabilir. Maddi sorunlarınız olabilir. Engellere rağmen ilerlemek için motive olmanız önerilir.

Aşk bu hafta sizi çok zorluyor. Yakınınızdaki bir arkadaşınızdan etkilenebilirsiniz. Duygularını ifade etmek isteyen aşıkların biraz beklemesi gerekebilir. Kendini ifade etme şeklin pek çok şeyi belirleyecek. Duygularınız hakkında etkileyici olabilir ve eşinize olumlu yanıt verebilirsiniz. Çiftler yakınlıklarını derinleştirme şansı yakalayabilir. Ruh eşiniz bu hafta son derece destekleyici olabilir.

Yeni bir şeye başlama fikrinden kaçınılmalıdır. Dürtüsel veya aşırı güvenli kararlardan kaçınmanız önerilir. Yeni kariyer fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Ağır bir iş yüküyle, tüm son teslim tarihlerini karşılamak yorucu bir görev olabilir. Yabancı anlaşmalar iyi gidebilir.

Arkadaşlarınızla zaman ve enerji harcayabilirsiniz. Geziler, hazırlığınızı veya genel notlarınızı etkileyebilir.

Mide rahatsızlığını önlemek için dışarıdan yemeklerden kaçınmanız önerilir.

Ailenizin desteğine ihtiyacınız olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK YORUM

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Haftanın Temaları
Aşk Sevgiyi Çeker, Parayı Titizlikle Yönetin, Yeni Fırsatlar, Kurumsal Merdivenleri Tırmanma

Haftayı Anlamak:

Bu hafta, yaratıcı insanlara yeni sözleşmeler müzakere ederken son derece dikkatli olmaları tavsiye ediliyor. Sonuçlar dramatik olabilir – ya çok iyi ya da çok kötü. Herhangi bir karar vermeden önce durup düşünmek ihtiyatlıdır.

Bu hafta evli insanlar aile meselelerine odaklanıyor olabilir. İş ve aile arasındaki dengeye dikkat etmezlerse aile hayatları bozulabilir. Çocukların bu haftaki çabaları ödüllendirilebilir. Ebeveynlerin ve öğretmenlerin teşviki ve desteği son derece değerli olabilir. İşletme sahipleri ve girişimciler yeni fırsatlardan yararlanabilir. İyi bir değişim öngörebilirler.

Bu hafta aşk hayatınıza özellikle dikkat etmelisiniz diyor yıldızlarınız. Partneriniz şu anda sizin için büyük bir mutluluk kaynağı olduğundan, gerçek aşkınızla zaman geçirmek sizin için en önemli öncelik olmalıdır. Aşk ve bir ilişki içinde olmak söz konusu olduğunda başka insanlarla karşılaştırmalardan kaçınılmalıdır. Haftalık tahminlerinize göre sevgilinize yapabileceğiniz en yıkıcı şeylerden biri bu.

Bu hafta nakit akışlarınızda son derece dikkatli olmalısınız. Haftalık finansal tahmininize göre, finansal kazançlarla ilgili ana gezegen zayıf olduğu için finansal zorluklar olabilir. Önemli parasal avantajlarınız olmadığı için bu hafta varlıklarınızla gereksiz riskler almaktan kaçınmalısınız. Bir kuruluşta yüksek bir konuma sahip kişiler, finansal yatırımlarını yakından takip etmelidir. İşinizdeki hatalar beklenmedik mali kayıplara neden olabileceğinden, büyük bir odaklanma ve dikkatle çalışmalısınız.

Bu hafta, kendilerine iyi bir statü kazandırabilecek dilleri öğrenmeye hazırlanan öğrenciler için uygundur.

Sağlık burcunuza göre sağlığınız harika görünüyor ve daha önceki sağlık sorunlarından iyileşme göstergeleri de var. Bununla birlikte, sırt ağrısına yatkın olduğunuz için stresten kaçınmalısınız. Tedavi görmek sizin için faydalı olabilir. Yıldızlarınız, sağlığınızı iyileştirmek için dua etmeniz ve meditasyon yapmanız gerektiğini tahmin ediyor.

BALIK BURCU HAFTALIK YORUM

Haftalık Burç Yorumları (13-19 Haziran)

Haftanın Temaları
Kamu Sektörü Çalışması, İletişim Boşluğu, Transfer, Büyük Yatırımlardan Kaçınmak, Finansal Konular ve Yağlı Gıdalardan Kaçının

Haftayı Anlamak:

Bu hafta kamu sektöründe başarılı olabilirsiniz. Bu hafta, bazılarınız beklenen bir transfer alabilir. Yeni bir müşteriyle müthiş bir pazarlık olur. Serbest meslek sahibi olanlarınız, artan müşterilerden ve finansal kazançtan yararlanabilir. İş çabalarınızda aile desteğiniz ve yönlendirmeniz varsa, başarı bekleyebilirsiniz. Bazı eski arkadaşlar, iş başarısı elde etmenize yardımcı olabilir.

Bu hafta sürpriz bir aşk teklifi alabilirsiniz. Bu haftanın ortasına doğru aşk ve ilişkilerle ilgili bazı engeller olabilir, ancak bunlar aşılabilir.
Bir iletişim boşluğu ve bir mesafe ilişkisi olabilir. Partnerinizle kaliteli zaman geçirin ve geçmiş hatalar için birbirinizi suçlamaktan kaçının, çünkü bu ilişkinizde çatışmaya neden olabilir. Partnerinizle mutlu bir bağ kurmak için sabırlı olmalısınız.

Olumsuz tepkiniz nedeniyle, bu hafta kardeşleriniz ve komşularınızla ilişkiniz gergin olabilir.

İlişkinizi güçlendirmek için mümkün olduğunda iletişim kurun, telefon görüşmeleri veya bazı mesajlar bile yardımcı olabilir. Eski sevgilinle iletişim olabilir. Eski bir arkadaştan bir ilişki teklifi alma şansınız olabilir.

Evinizin iç tasarımına harcama yapmak mümkündür, dekorasyon için bazı üst düzey fotoğraflara veya çiçeklere yatırım yapabilirsiniz.

Bu hafta arsa veya ev için büyük bir yatırım yapmak için iyi bir zaman değil. Bir uzmana danışmadan borsaya yatırım yapmayın.

Bu hafta devlet işlerinde başarılı olabilirsiniz.

Büyükleriniz ve öğretmeniniz, işte başarılı olmanıza yardımcı olacak sağlam tavsiyeler verebilir. Çok çaba sarf edebilir, yeni projelere ve yarışmalara katılabilirsiniz. Bu haftanın gezegensel koşulları, değerlendirmeye hazırlanmanız ve tüm birikimlerinizi temizlemeniz gerektiğini öngörüyor.

Hazımsızlık muhtemelen sağlık sorunlarına neden olabilir. Kendinizi fiziksel olarak çok fazla zorlamayın. Açık hava etkinliklerine katılmak, sağlığınızı ve olumlu bir zihniyeti korumanıza yardımcı olabilir.

Bacak veya sinir problemlerinden kaçınmak istiyorsanız ağır ağırlık kaldırmaktan kaçının. Spor yapan kişilerin ellerinde ağrı ya da sinirlerde gerginlik olabilir ve her ikisi de sağlık sorunlarına neden olabilir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.