Hadise’nin Özel Koruması Kovulunca Ortalık Karıştı

Hadise’nin ablası tarafından işe alınan korumasının sigortasız çalıştırılıp işten çıkarıldığı iddiası ortalığı karıştırdı. Dosya savcılıkta!

Hadise’nin korumasının eşi Beyaz TV ekranlarına çıkarak Hadise ve ablası hakkında zehir zemberek sözler sarf etti. Eşinin uzun süre Hadise’nin korumalığını yaptığını anlatan kadın televizyon ekranlarında adeta veryansın etti. İddialara göre 1 yıl boyunca sigortasız çalışan koruma beş kuruş almadan kapının önüne konulmuş.

KORUMANIN EŞİ SAVCILIĞA ŞİKAYET EDİLDİ!

Beyaz TV’de ekranlara çıkan özel korumanın eşi, Hadise’nin ablası Hülya Koçyiğit ile mesajlaştığını ardında da savcılık tarafından çağrıldığını anlattı. Hakaret suçlamasıyla hakkında soruşturma başlatılan özel korumanın eşi elinde konu ile ilgili her türlü belgenin olduğunu savundu.

HADİSE KORUMA OLAYINI YALANLADI!

Hadise ise her türlü iddiayı yalanlayarak bahsi geçen şahıslarla hiç bir şekilde işveren çalışan ilişkisinin bulunmadığını söyledi. Bir dönem gündeme gelen konu Beyaz TV ekranlarına çıkan özel korumanın eşi ile tekrar gündeme geldi. Eşinin Hadise’den aldığı aylık ücretlerle ilgili dekontların elinde olduğunu söyleyen kadın Hadise’yi emeklerinin karşılığını vermemekle suçladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı