Hadise’nin Küvet Pozu Instagram’ı Salladı

Ünlü şarkıcı Hadise, küvette verdiği pozuyla Instagram'ı salladı. Hadise'nin küvet pozuna dakikalar içinde binlerce beğeni geldi.

Ünlü şarkıcı Hadise, Instagram’da yaptığı küvet paylaşımıyla yine gündem oldu. Gündem yaratan ve yaptıklarıyla magazin dünyasında gündemi belirleyen güzel şarkıcı “Yapmam gereken bir sürü önemli iş vardır. O sırada ben…” notunu düştüğü küvet paylaşımıyla, hayranlarından tam puan aldı.


HADİSE, KÜVETTE YILAN GİBİ KIVRILDI

Güzel şarkıcı “Yapmam gereken bir sürü önemli iş vardır. O sırada ben…” notuyla yaptığı paylaşımda küvet içinde adeta yılan gibi esnek bir şekilde kıvrılarak “Küvet pozu” verdi. Ünlü şarkıcının bu paylaşımı dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum aldı.

Güzel şarkıcının daha önce yaptığı paylaşımlar da sosyal medyayı sallamıştı. 10 milyon takipçiye ulaştığında yaptığı, Demet Akalın’a cevap niteliğinde ki paylaşımıyla da yine gündem yaratmıştı. “Senin 10 milyon takipçin yok ki… Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun?” notuyla paylaştığı “Instagram’da 10 milyon takipçi” temalı konser fotoğrafı da yine sosyal medyada olay olmuştu.

Hadise


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı