Hadise’nin Küvet Pozu Instagram’ı Salladı

Ünlü şarkıcı Hadise, küvette verdiği pozuyla Instagram'ı salladı. Hadise'nin küvet pozuna dakikalar içinde binlerce beğeni geldi.
Hadise’nin Küvet Pozu Instagram’ı Salladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü şarkıcı Hadise, Instagram’da yaptığı küvet paylaşımıyla yine gündem oldu. Gündem yaratan ve yaptıklarıyla magazin dünyasında gündemi belirleyen güzel şarkıcı “Yapmam gereken bir sürü önemli iş vardır. O sırada ben…” notunu düştüğü küvet paylaşımıyla, hayranlarından tam puan aldı.

HADİSE, KÜVETTE YILAN GİBİ KIVRILDI

Güzel şarkıcı “Yapmam gereken bir sürü önemli iş vardır. O sırada ben…” notuyla yaptığı paylaşımda küvet içinde adeta yılan gibi esnek bir şekilde kıvrılarak “Küvet pozu” verdi. Ünlü şarkıcının bu paylaşımı dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum aldı.

Hadise’nin Küvet Pozu Instagram’ı Salladı

Güzel şarkıcının daha önce yaptığı paylaşımlar da sosyal medyayı sallamıştı. 10 milyon takipçiye ulaştığında yaptığı, Demet Akalın’a cevap niteliğinde ki paylaşımıyla da yine gündem yaratmıştı. “Senin 10 milyon takipçin yok ki… Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun?” notuyla paylaştığı “Instagram’da 10 milyon takipçi” temalı konser fotoğrafı da yine sosyal medyada olay olmuştu.

Hadise’nin Küvet Pozu Instagram’ı Salladı

Hadise

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.