Hadise’nin aşkı Kaan Yıldırım’dan ucuzluk itirafı!

Hadise ile olan aşkıyla gündemde olan Kaan Yıldırım, İbrahim Selim'in programına konuk oldu. Yıldırım, 'Ulan İstanbul'a ucuz oyuncuya ihtiyaçları olduğu için seçildiğini itiraf etti.

Kaan Yıldırım, İbrahim Selim’in YouTube kanalında yayınlanan “İbrahim Selim ile Bu Gece” programına misafir oldu. Kanal D’nin sevilen dizisi“Hekimoğlu”nda oynayan Yıldırım, “İlk bölümlerde dizinin tutmayacağını zannettim. Çünkü içinde dram, aşk ve kavga yok. O yüzden de emin değildim. Doktor rolü benim için farklıydı. Zaten o yüzden kabul ettim. Ne güzel ki dizimiz tuttu. Temmuz gibi sete geri döneceğiz” açıklamasını yaptı.


Adını ilk olarak “Ulan İstanbul” dizisiyle duyuran Yıldırım, bu serüvenini de anlattı: “O dizide, öyle bir role seçilince aşırı mutlu oldum. Kadro çok iyiydi. Meğer ucuz cast’a ihtiyaçları varmış ve bütçeleri kısıtlıymış. Ucuz olduğum için beni seçmişler. Sistemi sonra anladım. Dizi bize bambaşka şeyler getirdi. İyi ki yapmışım.”

BABA OLMAK İSTİYOR!

Hadise ile aşk yaşayan oyuncu, çocuklarla arasının iyi olduğunu dile getirdi: “Doğru zamanda baba olmak isterim. Aile çok mühim bir şey. Benim de babamla aramdaki ilişki çok iyidir.”

Oyunculuk merakının küçük yaşlarda başladığını belirten Yıldırım, “Oyunculuk hep istediğim bir şeydi. Pazarlama okudum sonra bir firmada çalışmaya başladım. Ama öğle toplantılarında uykum geliyor, herkes bir şey anlatıyor ben esnemeye başlıyordum. Oraya ait olmadığımı hissettim. 24 yaşındaydım ve bir hayalim vardı. Google’a oyunculuk kursu yazdım, oradan bir kurs buldum. Sonra deneme çekimleri başladı ve devamı geldi” şeklinde konuştu.


Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı