Hadise’den Kardeşi Derya Açıkgöz’e Duygu Dolu Paylaşım

Annesinin intiharının ardından kardeşleri ile araları açılan Hadise geçtiğimiz aylarda kardeşleri ile barışmıştı. Kardeşleri ile aralarını düzelten şarkıcı, önceki gün kardeşi Derya Açıkgöz’ün doğum gününü sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşım ile kutladı.
Takip et
Hadise’den Kardeşi Derya Açıkgöz’e Duygu Dolu Paylaşım
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intiharının ardından ünlü şarkıcı Hadise’nin kardeşleri Derya ve Hülya Açıkgöz ile arası bozulmuştu. Yaşanan bu küslük uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti. Aralarının bozulmasının ardından kardeşler beraber çalışmama kararı almıştı.

Annesi Gülnihal Açıkgöz yaşanan bu olaylardan rahatsız olunca bu küslüğe geçtiğimiz aylarda son verildi. Kardeşleri ile barışan şarkıcı, dün 31 yaşına basan Derya Açıkgöz’ün doğum gününü Instagram hesabından kutladı.

‘SENİN ARKANDA DAĞ GİBİ ABLAN VAR’

Ünlü şarkıcı Derya Açıkgöz’ün doğum gününü “Zaman geçtikçe yaralar kapanır, zaman geçtikçe kalpler tekrar birleşir. Kalplerimiz bir… Seni her kötülükten korurum. Senin arkanda dağ gibi ablan var, ben varım… İyi ki doğdun kuzum her şey gönlünce olsun. Seviyorum seni.” notu ile kutladı. Paylaşımın ardından Hadise, Açıkgöz ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını da sosyal medya hesabına ekledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.