Hadise’den Hayranlarına Beklenmeyen Koruma Çıkışı!

 Ünlü popçu Hadise son zamanlarda yaşadığı sapık korkusu yüzünden koruma kalkanını genişletmişti. Genç sanatçı şimdilerde güvenliğini sağlayan korumalarına yeni talimatlarda bulundu.
Hadise’den Hayranlarına Beklenmeyen Koruma Çıkışı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son olarak yaptığı dans ile magazin gündeme oturan Hadise şimdilerde korumalarına verdiği talimatlar ile adından söz ettiriyor. Sanatçı korumalarına verdiği talimatla hayranlarının kendisine dokunmasını engellemesini istedi. Evine girmeye çalışan sapık yüzünden diken üstünden olan Hadise, her yere korumaları ile gitmeye başlamıştı.

Gittiği her yerde korumalarının sıkı güvenlik önlemleri ile korunan sanatçı, yeni aldığı önlemle hayranlarını üzdü. Konserlerde dahi kendisine dokunulmasını istemeyen sanatçı bu kararı ile hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

‘BANA KESİNLİKLE DOKUNAMAZLAR’

Şarkıcı geçtiğimiz günlerde kendisine sarılmak isteyen bir hayranına sert çıkarak korumalarına “fotoğraf çekinmek için yanıma gelen hayranlarım bana bu şekilde bile dokunmazlar. Buna engel olun.“ dediği öğrenildi. Şarkıcının havaalanında VIP geçişini kullanması da başka bir koruma eylemi olduğu söyleniyor.  Alınan bu kararın ardından Hadise’nin hayranlarının nasıl tepki vereceği merak ise konusu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.