Hadise’den Altın Kelebek Ödülleri töreninde sevgilisi Mehmet Dinçerler’e teşekkür!

47’inci Altın Kelebek Ödülleri görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Gecede En İyi Kadın Şarkıcı Ödülü’nü alan Hadise, konuşmasında ilk teşekkürü bir süredir aşk yaşadığı Mehmet Dinçerler’e etti.
Takip et
Hadise’den Altın Kelebek Ödülleri töreninde sevgilisi Mehmet Dinçerler’e teşekkür!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye’nin en prestijli ödül törenlerinden biri olan 47. Altın Kelebek Ödülleri töreni görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Cem Davran ve Çağla Şıkel’in sunuculuğunu yaptığı gecede Hadise de En İyi Kadın Şarkıcı Ödülü’ne layık görüldü.

“TÜM GECE ELİMİ TUTTUĞUN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM”

Uzun süredir iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşayan Hadise, törene sevgilisiyle katıldı. Yeşil tül ayrıntılı bir elbise tercih eden Hadise, ödülünü Burak Kut’un elinden aldı. Konuşmasında kadın haklarına değinen Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler’e teşekkür etmeyi de ihmale etmedi. Şarkıcı konuşmasında “Sevgilim Mehmet, bütün gece hep elimi tuttun teşekkür ederim. Çünkü çok heyecanlıydım. Bugün Dünya Kadın Hakları Günü. Bence mühim bir gün. Bu Şekilde bir günde bu kadar kıymetli bir ödül almak çok kıymetli. Kadınlar konusu bende çok hassas. Hiçbir zaman da bu konuda susmadım, hiçbir zaman da susmayacağım. Gene oldukça fazla kadın öldürüldü. Çok fazla kadın kaybettik. Bu ödülü 2018’de de aynı biçimde almıştım. Yaşamları kısıtlanan kadınlar için alıyorum” şeklinde konuştu.

Hadise’den Altın Kelebek Ödülleri töreninde sevgilisi Mehmet Dinçerler’e teşekkür!Mehmet Dinçerler

Gecede şıklığıyla göz kamaştıran Hadise, peş peşe çektirdiği fotoğrafını da 13,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

İşte Hadise’nin Altın Kelebek şıklığı…

Hadise’den Altın Kelebek Ödülleri töreninde sevgilisi Mehmet Dinçerler’e teşekkür!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.