Hadise Yaşadığı Hayal Kırıklığını Böyle Paylaştı

O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda da jüri üyesi olan Hadise, sosyal medya hesabından yüzleri gülümseten bir paylaşımda bulundu.
Hadise Yaşadığı Hayal Kırıklığını Böyle Paylaştı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son günlerde yer yer yaptığı açıklamalarla ve yer yer de sahnede tercih ettiği kıyafetlerle adından sıkça söz ettiren şarkıcı Hadise, Instagram hesabını da aktif olarak kullanmaktan geri kalmıyor. Yer aldığı reklam projeleri ya da son klibinin kamera arkası görüntülerini paylaşmasının dışında gündeme yönelik dikkat çeken paylaşımlar da yapan Hadise, bu sefer O Ses Türkiye programında yaşadığı hayal kırıklığını anlatan bir paylaşımda bulundu.

HADİSE’DEN GÜLÜMSETEN PAYLAŞIM

Beyazıt Öztürk, Seda Sayan ve Murat Boz ile jüri koltuğunda oturan ve rekabet halinde olan Hadise, kişisel Instagram hesabı üzerinden program çekimleri sırasında kendisini hayal kırıklığına uğratan genç kızı paylaştı. Kendi şarkısını söyleyen ve beraber düet yaptığı yarışmacının Murat Boz’u seçmesine çok üzülen Hadise, yayınladığı hikayeye koyduğu sevimli emojilerle, bu durumun keyfini kaçırmadığını ve espri yaptığını hissettirdi.

Hadise Yaşadığı Hayal Kırıklığını Böyle Paylaştı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.