adplus-dvertising

Hadise yapılan yorumlara isyan etti!

Şarkıcı Hadise, seneler önce fazla kiloları yüzünden linç edilmesi ile ilgili ilk defa konuştu. Meşhur şarkıcı, “Obez’ dediler, ‘Roberto Carlos bacaklı’ dediler, ‘Çok zayıf’, ‘Çok çirkinleşti’, ‘Sivrisineğe döndü’ dediler. Söylemedikleri söz kalmadı. Tamamını yaşadım” şeklinde konuştu.
Takip et
Hadise yapılan yorumlara isyan etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Oyuncu aşkı Kaan Yıldırım ile ilişkisine tekrardan şans veren Hadise’den çarpıcı bir itiraf geldi. Geçtiğimiz haftalarda doğallıyla genç kızlara örnek olmak istediğini söyleyen şarkıcı, bir magazin dergisine açıklamalarda bulundu.

Hadise yapılan yorumlara isyan etti!

Seneler önce fazla kiloları nedeniyle eleştirilmesi hakkında konuşan Hadise, “Ben bu linç kültürünün faturasını en ağır ödeyen adlardan biriyim” ifadelerini kullandı.

Hadise yapılan yorumlara isyan etti!

“Obez’ dediler, ‘Roberto Carlos bacaklı’ dediler, ‘Çok zayıf’, ‘Çok çirkinleşti’, ‘Sivrisineğe döndü’ dediler. Söylemedikleri söz kalmadı. Tamamını yaşadım” biçiminde konuşan meşhur isim, “Acı olan da çoğunlukla kadınların bu nefreti kusması… O dönem sosyal medya bu kadar yaygın kullanılmıyordu. Destek görmem gereken anlarda destek görmedim” şeklinde konuştu.

Hadise yapılan yorumlara isyan etti!

Bir dönem makyajsız fotoğrafını paylaşarak, yeni bir akım başlattığını duyuran meşhur şarkıcı, gerçekçi olmaya önem verdiğini ifade etmişti.

Hadise yapılan yorumlara isyan etti!

Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Hadise, şunları belirtmişti: Ben nasılsam, her manada öyle gözükmek istiyorum. Mesela çok photoshop seven bir insan değilimdir. Ben 35 yaşında bir kadınım ve her şeyimle kendimi seviyorum. Kırışıklıklar da olacaktır, yorgunluklar da gözükecektir yüzümüzde…

Hadise yapılan yorumlara isyan etti!

Tabii ki gerektiği anlarda herkes minimal bir photoshop yapıyordur ama ben tercih etmiyorum. Çünkü kendimi olduğum gibi çok seviyorum ve bu şekilde olmak istiyorum. Gerçekçi olmak şu dönemde çok mühim. Yani; nasılsan, öyle gözükmek… Bence mühim ama bir kadın ya da erkek olarak tabii ki bir şeylerden memnun olmayabilirsin. Tırnakların kısadır protez taktırırsın, kaşların incedir kaşlarına vitamin enjeksiyonları yaptırırsın ya da yüzüne minik minik dokunuşlar yaptırırsın. Ben hiçbirine karşı değilim, bunların tamamı olur ama gerçekçi olmak gerekir ve öyle kalmak gerekir.

Hadise yapılan yorumlara isyan etti!

Çünkü beni takip eden çok genç kız var. Onlara her manada güzel bir örnek olmak istiyorum. Bu mühim bence. Tabii ki benim de bir insan olarak hatalarım olmuştur ya da olacaktır ama elimden geldiğince onlara örnek olmak istiyorum. Duruşumla ve yaşama olan bakışımla…Öte yandan Hadise, son zamanın popüler uygulamaları arasında yer verilen Clubhouse’da ismini kullanarak hesap açan kişi hakkında hukuki süreci başlatacağını da duyurmuştu.

Hadise yapılan yorumlara isyan etti!

O kişinin, sesini taklit ederek insanlarla konuştuğunu hatta şarkı bile söylediğini ifade eden Hadise, konuyla alakalı sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı.

Hadise, Instagram hesabından yayınladığı gönderide şu ifadelere yer verdi: Dün akşam hiçbir biçimde içinde bulunmadığım bir platform olan Clubhouse’da benim adımla açılmış bir hesap, benim sesimi taklit ederek benmiş gibi insanlarla konuşmuş, sohbet etmiş, hatta şarkı bile söylemiş. Pazartesi günü konu hakkında hukuki işlemleri başlatacağımızın bilinmesini istiyorum.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.