Hadise ve Kaan Yıldırım’dan aşk pozu! O detay sosyal medyayı ikiye böldü

Geçtiğimiz ay ilişkilerine ikinci bir şans veren Hadise ile Kaan Yıldırım’dan yeni bir aşk pozu geldi.
Takip et
Hadise ve Kaan Yıldırım’dan aşk pozu! O detay sosyal medyayı ikiye böldü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kaan Yıldırım, sevgilisi Hadise’yle siyah-beyaz pozlarına bir yenisini daha ekledi. Yıldırım’ın sevgilisi Hadise ile bugüne kadar sadece siyah-beyaz poz vermesi sosyal medyayı ikiye böldü. Sosyal medya kullanıcıları, “Kaan Yıldırım neden sevgilisi Hadise ile sadece siyah-beyaz fotoğraf paylaşıyor? ve “İlişkisine mi güvenmiyor? Renkli poz verin artık!” şeklinde yorumlarda bulundu.

Hadise ve Kaan Yıldırım’dan aşk pozu! O detay sosyal medyayı ikiye böldü

Ünlü çifttin hayranlarından bazılarıysa, “Siyah-beyaz aşk yaşıyorlar” diyerek ünlü çifte destek oldu.

BARIŞMA HABERİNİ BÖYLE VERDİ

Hadise, Kaan Yıldırım ile barıştığını şu sözlerle duyurmuştu: “Bir ilişki başladığında ayrılıyorlar oluyor, sonra tekrar barıştılar oluyor. Onlar insanın canını yakıyor. 2020’de hangimizin psikolojisi yerindeydi ki… Ben de insanım benim de duygularım var bazen yoğun yaşanıyor onun dışında her şey yolunda çok mutluyuz” ifadelerini kullanmıştı.

HADİSE’DEN BARIŞMA SONRASI İLK FOTOĞRAF

Hadise ile Kaan Yıldırım şubatta aşk yaşamaya başlamış, ilişkileri 10 ayda 3 kriz atlatmıştı. 35’inci doğum gününde evlilik teklifi alan şarkıcı, 10 Aralık’ta sevgilisi ile kıskançlık nedeniyle kavga etmişti.

11 Aralık’ta “Her şey aşkla güzel. Herkesin yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine mutluluklar dilerim” açıklamasını yapmıştı.

Kaan Yıldırım ise “Aramızdaki sevgi öyle derin ki, kolay kolay bitmez. Evlilik hazırlığı yapıyorduk. Nedense birden çok fevri davrandı” demişti.İlk gün Hadise’ye ulaşamayan Kaan Yıldırım bu aşkın mimarı olan Seda Güven’in de devreye girmesiyle Hadise ile mesajlaşmaya, aradaki buzları eritmeye başladı.15 Aralık’ta da elinde çiçekler, Hadise’nin Maslak’taki evine gitti. Popçunun gönlünü aldı. Geceyi birlikte geçirdiler. Hadise ertesi gün yeniden Kaan Yıldırım’ın evine döndü. Çift, bir daha fevri davranmama ve en ufak olay sonrası ilişkileri hakkında alelacele açıklama yapmama kararı aldı.

Hadise ve Kaan Yıldırım’dan aşk pozu! O detay sosyal medyayı ikiye böldü

Barışma sonra ünlü şarkıcı, Instagram hesabının hikaye bölümünden sevgilisi Kaan Yıldırım ile pozunu yayınladı. Birbirlerine aşk dolu bakan ikili, bu paylaşımı ile ilişkilerinin devam ettiğini onaylamış oldu.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.