Hadise Mayo Elbisesi İçin Konuştu, Salak Değilim Dedi

Hadise, konser öncesi yaptığı açıklamada mayo elbisesi hakkında konuştu ve "Başka birine ait kostümü ben tasarladım diyecek kadar salak değilim." dedi.

Başarılı sanatçı Hadise, dün Sheraton Otel Beyoğlu’nun açılış partisinde sahne aldı. Tercih ettiği kıyafeti, saçı ve makyajı ile beğeni toplayan Hadise, konser öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sorulan sorulara samimi cevaplar veren Hadise, bir gazetecinin, “Balmumu heykelinizin yapılması için teklif aldınız mı?” sorusuna esprili bir cevap verdi. Hadise, “Bana öyle bir teklif gelmedi. Ancak olursa gurur duyarım ki bence Hadise’nin heykeli olmalı.” ifadelerini kullandı.


Hadise çok konuşulan mayo elbisesi ile ilgili olarak da, “O dönem başka bir ünlü giymişti. Ben de zaten ‘benim tasarımım’ demedim. Başka bir kişinin tasarladığı elbiseye ‘ben tasarladım’ diyecek kadar salak değilim.” dedi.

2021 yılının sonuna kadar da bayram, yılbaşı gibi organizasyonlarının şimdiden planlandığını ve boşluğunun olmadığını söyleyerek, “Allaha şükür çalışıyoruz. Hiç boş vaktimiz yok. Bu yüzden sahne için sürekli kendimizi yenilemeye çalışıyoruz.” ifadelerine yer verdi.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı