Hadise ile yakalanan Mehmet Dinçerler’den garip cevap! “Siz istediğiniz gibi yazın”

Kaan Yıldırım ile ayrılan meşhur şarkıcı Hadise, iş adamı Mehmet Dinçerler ile görüntülendi. Günlerdir Hadise ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen Dinçerler, kendisini görüntüleyen gazetecilerle sohbet etmek istemedi. Aşk yaşamı ile ilgili konuşmak istemediğini söyleyen iş adamı, “Siz istediğiniz gibi yazın” şeklinde konuştu.
Takip et
Hadise ile yakalanan Mehmet Dinçerler’den garip cevap! “Siz istediğiniz gibi yazın”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz günlerde yeni şarkısını çıkaran Hadise, özel yaşamıyla konuşulmaya devam ediyor. Oyuncu Kaan Yıldırım ile yollarını ayıran şarkıcı, kısa bir müddet sonra genç iş adamı Mehmet Dinçerler ile yakınlaştı. Önceki kız kardeşi ile Nişantaşı’nda görüntülenen Dinçerler ise özel yaşamıyla alakalı sessiz kalmayı tercih etti.

“AŞK HAYATIMLA İLGİLİ KONUŞMAK İSTEMİYORUM”

Muhabirleri “Yanımdaki kız kardeşim. Lütfen yanlış bir şey yazmayın” diyerek uyaran işadamı, Hadise’yle aşk yaşadığı haberleri ile ilgili ise yorum yapmaktan çekinerek “Aşk hayatımla alakalı konuşmak istemiyorum. Ben bir şey söyleyemem. Siz istediğiniz gibi yazın” şeklinde konuştu.

Hadise ile yakalanan Mehmet Dinçerler’den garip cevap! “Siz istediğiniz gibi yazın”Hadise ile yakalanan Mehmet Dinçerler’den garip cevap! “Siz istediğiniz gibi yazın”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.