adplus-dvertising

Hadise ile Mehmet Dinçerler’den aşk pozu

İş insanı Mehmet Dinçerler ile yeni bir ilişkiye başlayan ve geçtiğimiz hafta sevgilisiyle Fransa’ya giden Hadise, aşka geldi. Ünlü şarkıcı, Dinçerler ile Paris’te el ele çekilen fotoğrafını, “Sonsuza dek…” notuyla paylaştı.
Takip et
Hadise ile Mehmet Dinçerler’den aşk pozu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Oyuncu Kaan Yıldırım ile nikah masasına oturması beklenirken sürpriz bir şekilde ayrılık kararı alan şarkıcı Hadise, aradığı mutluluğu iş insanı Mehmet Dinçerler’de bulmuştu.

Hadise ile Mehmet Dinçerler’den aşk pozu

AŞIKLAR PARİS’TE

Dinçerler ile aşkı temmuz ayında Bodrum’da belgelenen Hadise, geçen hafta sevgilisiyle Paris’e gitmişti. İlişkileri tam gaz devam eden ikili, birlikte objektif karşısında geçmişti.

Ünlü şarkıcı, sevgilisinin kendisini öptüğü o anları, “Hadise, Paris’te!” notuyla yayınlamıştı. Takipçileri, çiftin gönderilerini beğeni ve yorum yağmuruna tutmuştu.

Hadise ile Mehmet Dinçerler’den aşk pozu

“SONSUZA DEK…”

Yeni bir paylaşımda bulunan Hadise, bu kez de sevgilisiyle Eyfel Kulesi’nin karşısında el ele çekildikleri fotoğrafı, Instagram’dan Christina Aguilera’nın ‘Unless It’s With You’ adlı şarkısıyla yayınladı. Ünlü şarkıcı, bu kareye, “Sonsuza dek…” notunu düştü.

“DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARI”

22 Ekim’de 36 yaşına basan Hadise, bu pozunu, “Doğum günü kutlamaları başladı.” notuyla 13,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşmıştı.

Hadise ile Mehmet Dinçerler’den aşk pozu

“HEP YANIMDA OL!”

Mehmet Dinçerler ise sevgilisinin doğum gününü sosyal medyadan kutlamıştı. Birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşan iş insanı, “Hep yanımda ol, iyi ki doğdun…” sözleriyle Hadise’ye seslenmişti. Ünlü şarkıcı ise Dinçerler’in 24 binden fazla beğeni alan gönderisine, “Benim adamım…” yorumunu yapmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.