adplus-dvertising

Hadise, ile Kaan Yıldırım ayrıldı iddialarına sosyal medya cevabı!

Adı Reza Zarrab ile yasak aşk iddialarına karışan Hadise'nin sevgilisi Kaan Yıldırım'dan ayrıldığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Çift iddiaları sosyal medya üzerinden birbirlerini takibe alarak çürüttü.
Takip et
Hadise, ile Kaan Yıldırım ayrıldı iddialarına sosyal medya cevabı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ebru Gündeş, 11 senedir evli olduğu ve kızı Alara’nın babası olan Reza Zarrab’a, evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle Bodrum Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açmıştı. Gündeş’in boşanma dilekçesinde yer verilen “Başka kadınlarla ilişkisi var” ifadesinin sonrasında kadınların birinin Hadise olduğu ileri sürülmüştü. Kısa sürede açıklama yaparak iddiaları kesin bir dille yalanlayan Hadise, “Bu mübarek Ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım” şeklinde konuştu.

AYRILIK İDDİASINA JET CEVAP

Hakkındaki iddianın sonrasında oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım ile arası açıldığı ileri sürülen Hadise’nin valizle Yıldırım’ın evinden ayrıldığı ileri sürüldü. Son günlerin konuşulan ismi Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım’la ayrıldıkları iddialarına yaptığı hamleyle yanıt verdi. 12 milyon 600 bin takipçisi olan Hadise, ilk defa oyuncu sevgilisini takibe aldı. Instagram‘dan bu şekilde yalnızca Yıldırım’ı takip eden şarkıcı, ayrılmadıklarını da göstermiş oldu.

Şarkıcının, oyuncuyu takip etmesinin sonrasında Yıldırım da sevgilisini takibe aldı. Akşam saatlerinde Yıldırım’ın Hadise’yle birlikte yaşadığı evden ayrıldığı öne sürülmüştü.

Hadise, ile Kaan Yıldırım ayrıldı iddialarına sosyal medya cevabı!Hadise, ile Kaan Yıldırım ayrıldı iddialarına sosyal medya cevabı!Hadise, ile Kaan Yıldırım ayrıldı iddialarına sosyal medya cevabı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.