Hadise, Cesur Kıyafetini Annesine Sordu: Çok mu Açık

Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alan Hadise, önde oturan annesi Gülnihal Açıkgöz’e sahneden “Mayom nasıl? Anneciğim çok mu açık? Tepki alır mıyım, ne diyorsun?” diye sordu.

Konserlerinde performansından çok sahne kıyafetleriyle adından söz ettiren Hadise, önceki gün Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne aldı. Fıstık yeşili kostümü geceye damga vuran ünlü şarkıcı, ön sıralarda oturan annesi Gülnihal Açıkgöz’e ilginç bir soru yöneltti.


Gerek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar, gerekse konserlerinde giydiği kıyafetlerle adından söz ettiren Hadise, magazin sayfalarında manşetleri süslemeye devam ediyor. Tatil yapan meslektaşlarının yanı sıra yaz sezonunu çalışarak geçiren ünlü şarkıcı, önceki gün Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda hayranlarıyla buluştu. Eski ve yeni şarkılarıyla konsere gelenleri coşturan Hadise’nin sahne kostümleri performansının önüne geçti.

TAKLİTÇİ ELEŞTİRİLERİNİN ÖNÜNE GEÇEMEDİ

Konsere, Amerikalı şarkıcı Rihanna’nın tasarladığı Fenty marka 15 bin liralık beyaz ceket-pantolonla başlayan pop yıldızının bu takımı sosyal medyada beğenilmedi. Fıstık yeşili kostümü ise ‘taklitçi’ eleştirilerine neden oldu. Çünkü pop yıldızının, geçen hafta Antalya’da konser veren Jennifer Lopez’den esinlendiği açıkça belliydi.

“BEN ÖZGÜR BİR KADINIM”

Son dönemlerde kendisine yöneltilen eleştirilere konserin bir bölümünde yanıt veren Hadise, “Ben özgür bir kadınım. Hayattan endişe eden, ama seven. Çevresi kalabalık ama yalnız. Bazen tatlı bazen seksi. Nasıl göründüğümden kime ne? Kendini sev, yaşa. Nasıl istersen onu yaşa. Gülmeyi unutma” ifadelerini kullandı.

“ANNECİĞİM ÇOK MU AÇIK?”

Ünlü şlarkıcı, bir ara önde oturan annesi Gülnihal Açıkgöz’e sahneden “Mayom nasıl? Anneciğim çok mu açık? Tepki alır mıyım, ne diyorsun?” diye sordu. “Muhteşemsin” yanıtını alınca “Annem bir şey demiyorsa kime ne” deyip coştu.

İşte Hadise’nin konserde giydiği kıyafetler; 


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı