adplus-dvertising

Hadise “bu tecavüzün durması için savaşacağım” dedi Seren Serengil’den yanıt gecikmedi!

Ünlü şarkıcı Hadise sosyal medya hesabından isyan etti. Hadise, "Hiç kimseye böyle bir şantaj yapılamaz. Bu yapılan Şantaj, tehdit resmen özel hayatıma tecavüz" dedi. Sosyal medyada #YanındayızHadise etiketi bir anda Türkiye gündemine oturdu. Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil, Ebru Gündeş'in intikamını alacağım deyince ipler gerildi.
Takip et
Hadise “bu tecavüzün durması için savaşacağım” dedi Seren Serengil’den yanıt gecikmedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Magazin gündeminde sıkça yer alan ve zaman zaman iftiralara maruz kalan Hadise sonunda patladı ve sosyal medyadan paylaşımda bulundu.

Sabah programında Seren Serengil her zamanki gibi değişik iddialarda bulundu ve sonunda Ebru Gündeş’in intikamını alacağım deyince Hadise artık dayanamadı.

SUSMUYORUM SUSMAYACAĞIM

Hadise “bu tecavüzün durması için savaşacağım” dedi Seren Serengil’den yanıt gecikmedi! Hadise “bu tecavüzün durması için savaşacağım” dedi Seren Serengil’den yanıt gecikmedi!

Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm kadınlara; SUSMAYIN. BEN DE SUSMUYORUM VE ASLA SUSMAYACAĞIM.

Elbette Hadise olmanın, ünlü olmanın bir bedeli olacak.
Ünlü isimler olarak göz önündeyiz bizi seven de olacak sevmeyen de.

Beni biliyorsunuz, genelde konuşmam. Adalete hep güvenirim. AMA bu sefer söyleyeceklerim var!

Müzikle mutlu olan, işime aşık olan ve aileme bakan bir insanım. Ben hayatı, hayatımı ve sevenlerimi çok seviyorum. Siz istediğiniz sürece ben sahnelerde olacağım, şarkılarımı söylemeye devam edeceğim.

Kariyerim boyunca kimseyle polemiğe girmedim. Bana Roberto Carlos bacaklı diyenler oldu, obez diyenler oldu ve daha neler söylendi ama ben hep sustum. Asla polemiğe girmedim.

Ben her şeyden önce bir KADINIM, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum.

Bu insanlara göre kaç kere hamile kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım. Geçtiğimiz günlerde göz doktorundan çıkarken bana YİNE kürtaj yaptırmıştır dedi bu grup.

Bu insanlara göre metres oldum, bu insanlara göre bel altı ne geliyorsa aklınıza çoğuna maruz kaldım. Bu insanlar tarafından bana tam bir buçuk yıldır şantaj yapılıyor.

İnsan diyorum ama insanlığa sığacak bir şey değil bu yaptıkları.

Ben onlara ait bir malzeme değilim, ben bir insanım.

Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar. Şantaj, tehdit… Ben Hadise’yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar?

Ben artık burdan tüm kadınlara, adalet bakanımıza, adalet sistemimize sesleniyorum.

Bu yapılan şantaj, tehdit resmen özel hayatıma TECAVÜZ!

Hiçbir kadın ünlü ya da ünsüz bu şekilde tehdit edilemez, hiç kimseye böyle bir şantaj yapılamaz.

Bu tecavüzün durması için savaşacağım! Sadece kendim için değil, benim gibi aynı şeyleri yaşayan, yaşayacak olan kadınlar ve kadın meslektaşlarım için savaşacağım.

Siz kimsiniz? Allah mısınız?

Bu dünyada kimseye verecek hesabım yok!

Burdan Türk adaletine sesleniyorum ve güveniyorum.

Bu her insan hakkında bel altı konuşma hakkını kendinde gören programların kesinlikle kontrol altına alınması gerekiyor, magazin dediğiniz şey insanları tehdit etmek değildir.

Saygılarımla,
Hadise

MAGAZİN İNSANLARI TEHDİT ETMEK DEĞİLDİR

Hadise “bu tecavüzün durması için savaşacağım” dedi Seren Serengil’den yanıt gecikmedi!

SEREN SERENGİL’DEN CEVAP GECİKMEDİ

Hadise’nin bu paylaşımının ardından Seren Serengil bir video paylaşarak iddialarının arkasında durdu.

Hadise “bu tecavüzün durması için savaşacağım” dedi Seren Serengil’den yanıt gecikmedi!

HADİSE’YE DESTEK MESAJLARI YAĞDI

Hadise “bu tecavüzün durması için savaşacağım” dedi Seren Serengil’den yanıt gecikmedi! Hadise “bu tecavüzün durması için savaşacağım” dedi Seren Serengil’den yanıt gecikmedi! Hadise “bu tecavüzün durması için savaşacağım” dedi Seren Serengil’den yanıt gecikmedi! Hadise “bu tecavüzün durması için savaşacağım” dedi Seren Serengil’den yanıt gecikmedi! Hadise “bu tecavüzün durması için savaşacağım” dedi Seren Serengil’den yanıt gecikmedi! Hadise “bu tecavüzün durması için savaşacağım” dedi Seren Serengil’den yanıt gecikmedi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.