Hadi Özışık kimdir, nereli?

19 Mayıs 2021, 07:47 tarihinde eklendi
Hadi Özışık bazı televizyon kanallarında yaptığı yorumlarla dikkatleri üzerine topladı. İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olan Hadi Özışık, ne işler yaptı. Gazeteci Hadi Özışık'ın ayrıntılı biyografisi haberimizde.
Takip et
Hadi Özışık kimdir, nereli?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Best FM’de bir süre “Konuşan Türkiye” programını sunan Hadi Özışık, TGRT Haber’de”Basın Odası” programını yaptı. İşte Hadi Özışık hayatı, biyografisi.

Hadi Özışık kimdir?

Hadi Özışık, Gazeteci ve yazar Süleyman Özışık ile kardeştir. 1962 senesinde Iğdır Tuzluca’da dünyaya gelmiştir. 1986 yılında Türkiye Gazetesi bünyesinde muhabir olarak gazetecilik hayatına adım atmıştır. Ardından Günaydın Gazetesi, Bugün, Meydan, Milliyet, Yeni Günaydın, HBB Tv, Kanal 6, Sağduyu Gazetesi, Tercüman ve Star Gazetesi gibi bir çok kurumda çalışmış bir süre Best FM’de Konuşan Türkiye isimli radyo programını sunmuştur.

Hadi Özışık kimdir, nereli?

İnternet Medyası Derneği kurucusu ve dernek başkanı Hadi Özışık bir çok internet sitesini yayın hayatına sormuştur. İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Ayrıca internethaber adlı site ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından Yılın İnternet Sitesi Ödülüne layık görülmüştür. 3 çocuk babası Özışık aslen Iğdır’lıdır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.