Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’nın düğünlerinde PCR testi zorunlu!

Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı’nın magazin gündeminde ‘senenin düğünü’ olarak beklenen evlilik töreni cuma günü gerçekleşecek. Çırağan Sarayı’ndaki senenin düğününe şahitlik etmek isteyenlerin PCR testi yaptırması zorunlu… Senenin düğününd PCR koşulu sosyal medyaya bomba gibi düştü!
Takip et
Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’nın düğünlerinde PCR testi zorunlu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı, eylül ayında nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Çırağan Sarayı’nda yapılacak düğün için geri sayım başladı. Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı, cuma günü son senelerin en görkemli düğününe imza atacak. Müstakbel çiftin, 3 Eylül’deki düğünlerine katılacaklarına dair LCV veren 650 davetlisine mesaj yolladıkları gün yüzüne çıktı.

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’nın düğünlerinde PCR testi zorunlu!

“2 gün önce yapılmış PCR testi sonucunu paylaşmanızı rica ederiz”

Nazlı Kayı ile Hacı Sabancı’nın imzası olan mesajda, “Heyecanla hazırlandığımız düğünümüze katılımınızı teyit ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hepimizin daha güvenli ve keyifli bir ortamda beraber olabilmesini temin etmek maksadıyla düğünümüzden 2 gün önce yapılmış PCR testi sonucunu paylaşmanızı rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz. 3 Eylül Cuma akşamı beraber olmak dileğiyle…” notu düşüldü.

Hacı Sabancı-Nazlı Kayı çifti, pandemi şartlarının hafiflemesiyle düğün planlarını revize etti.

Aile arasında yapılması planlanan düğünün yeni yeri Çırağan Sarayı, tarihi ise 3 Eylül oldu.

Geçtiğimiz aralık ayında nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan cemiyetin meşhur çifti Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’nın düğün tarihi birçok defa değişti!

26 Ağustos’ta, Sabancı Ailesi’nin Kanlıca’daki yalısında nikah masasına oturmayı planlayan çift, pandemi şartlarının hafiflemesiyle beraber büyük bir düğün yapmaya karar verdi!

Çift, düğün planlarını revize ederek, yeni tarih olarak 3 Eylül’ü seçti. Mekan ise dillere destan düğünlerin adresi Çırağan Sarayı olacak.

Geniş bir çevreleri olan Arzu-Ömer Sabancı, en büyük oğulları Hacı Sabancı’nın düğünün ailelerine yakışır bir biçimde olmasını istiyor.

Düğünde 650 misafir yer alacak…

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’nın düğünlerinde PCR testi zorunlu!

Nazlı Kayı’nın ‘gelin mayosu’ polemiğe neden oldu: Bebek gibisin ama mayon korkunç

Ortalama bir hafta önce bekarlığa veda parti düzenleyen Nazlı Kayı, Hacı Sabancı ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Kayı, partiden mayolu bir fotoğrafını paylaştı. Takipçileri ikiye bölündü.

Nalı Kayı, geçen günlerde yakın kız arkadaşlarıyla bekarlığa veda partisi düzenlemişti. Mayosuyla poz veren Kayı’ya yorum yağdı.

Özel gelin mayosu hazırlatan Kayı, sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafa “Özel gelin mayom” notunu düştü.

Kayı’ya, takipçilerinden şu yorumlar geldi:

-Parti yapıyorsun anlıyorum da neden devamlı mayo bikini giyiyorsun ne ilgi?Çok zarifsin…

-Nazlı Hanım, kuğu gibi zarifsiniz ama mayonuz korkunç…

-Gelin mayosu ne oluyor ki? Eskiden hamama girerlermiş, şuanda denize…

-Kız güzel, bebek gibi ama mayo korkunç kötü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.