Habertürk Canlı Yayınına Keskin Nişancı Saldırısı

Barış Pınarı Harekatı'nın ikinci gününde Habertürk canlı yayınına keskin nişancı saldırısı yapıldı. O anlar canlı canlı kaydedildi.
Habertürk Canlı Yayınına Keskin Nişancı Saldırısı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Barış Pınarı Harekatı ikinci gününde devam ederken, Suriye tarafından Türkiye tarafına keskin nişancı atışlarıyla saldırılar yapıldı. Teröristler tarafından yapılan atışlar, o sırada canlı yayında olan Habertürk TV tarafından canlı canlı kaydedildi. Habertürk yayıncıları tedbir amacıyla yayını yarıda kesmek zorunda kaldı.

Türkiye’nin, Fırat’ın doğusuna yaptığı Barış Pınarı Harekatı’nda çatışmalar devam ediyor. Öte yandan teröristler tarafından Türkiye’deki yerleşim yerlerine ve sivillere yönelik havan ve roket atışları da sürdürülüyor. Bunun yanı sıra PKK/YPG’li teröristler keskin nişancı saldırıları da gerçekleştiriyor.

ÇEVREDEKİLER UYARDI

Harekatı sınırın sıfır noktasında takip eden Habertürk TV, canlı yayında olduğu sırada keskin nişancı saldırısı yapıldı ve bu anlar saniye saniye kaydedildi. Birkaç saniye arayla 2 el tüfek sesi duyuldu. Daha sonra programın sunucusu Mehmet Akif Ersoy, yayına ara verdiklerini açıkladı. O anlarda çevredekiler de canlı yayın ekibine “Size ateş ediyorlar” şeklinde uyarılarda bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.