adplus-dvertising

GZT Giresunspor’da Hakan Karaahmet yeniden kulüp başkanlığına seçildi

GZT Giresunspor’un Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda mevcut başkan Hakan Karaahmet tekrardan seçildi.
Takip et
GZT Giresunspor’da Hakan Karaahmet yeniden kulüp başkanlığına seçildi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

GZT Giresunspor’un geçen hafta ertelenen Olağan Seçimli Genel Kurulu Aksu mahallesindeki Giresunspor tesislerinde çoğunluğa bakılmaksızın yapıldı. Divan başkanlığını Ercan Ayhan’ın yaptığı kongrede yakın zamanda yürürlüğe giren spor yasasına göre tüzükte yapılan değişiklikler oylamaya sunuldu ve oy çokluğuyla kabul edildi.

GZT Giresunspor’da Hakan Karaahmet yeniden kulüp başkanlığına seçildi

Daha sonra kürsü konuşmalarının sonrasında mevcut başkan Hakan Karaahmet’in tek aday olarak katıldığı kongrede oylamaya geçildi. 141 delegenin katıldığı seçimde 134 delege oy kullandı. Oylama sürecinden sonra Hakan Karaahmet, tekrardan kulüp başkanlığına seçilerek güven tazeledi.

Hakan Karaahmet başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu adlardan oluştu:

“Mustafa Tütüncü, Ferhat Karademir, Adem Bıçakçı, Münir Atamer, Ceyhun Ocak, Zafer Olgun, Savaş Şahin, Metin Çoban, Fuat Guguloğlu, Gürkan Temür, İbrahim İnaç, Ercan Ayhan, Mustafa Oğuzhan Güler, Tahsin Çoban, Talha Üngördü.”

“Giresunspor’un her şeyi planlıdır”

Başkan Hakan Karaahmet, kongrenin sonrasında yaptığı açıklamada, göreve geldikleri günden bu yana başarılı sezonlar geçirdiklerini dile getirdi. Karaahmet, yeni sezon hazırlıklarının devam ettiğini, yakın zamanda yapılacak transferleri açıklayacaklarını ifade ederek, “Bizim devam eden projemiz vardı zaten. Biz bir şeyi söylüyorsak bizim bir planımız zaten vardır. ‘Yapmadı, geç kaldı’ denebilir ama bu şekilde değil. Giresunspor’un her şeyi planlıdır. Bundan sonraki süreçte herkes bunu görecek” şeklinde konuştu.

GZT Giresunspor’da Hakan Karaahmet yeniden kulüp başkanlığına seçildi

“Biz yıldız almıyoruz, kendi yıldızımızı yapıyoruz”

Kuracakları yeni takımın ekonomik olarak doğru modellenmiş olacağını ifade eden Karaahmet, “Giresunspor öbür takımlara göre kısmen daha az borcu olan bir takım ama ben onu daha da azaltmak zorundayım. Borçlanmayı yükseltmek bana doğru gelen şeyler değil. Kuracağımız takımın gene ekonomik olarak doğru yerde modellenmiş, doğru ekonomiye oturmuş bir takım olması gerekir. Biz buyuz, tarzımız, tavrımız bu. Bir şeyin altını çizmek istiyorum, Giresunspor’da her oynayan oyuncu yıldız olmuştur, bir yıl önce dikkat ettiğinizde Süper Lig’e çıkaran takım şampiyon oldu, bu yıl oynayanlar yıldız oldu. Biz yıldız almıyoruz, kendi yıldızımızı yapıyoruz” şeklinde konuştu.

“Trabzonspor’la çok iyi ilişkilerimiz var”

Trabzonspor’dan futbolcu transferi olup olmayacağına açıklık getiren Karaahmet, “İsim bazlı yanıt vermeyeyim ama ana temelde şuna yanıt vereyim; Trabzonspor kim? Benim komşum. Neticede komşuların alışveriş yapması, birbirine iyilik yapması kadar doğal bir şey yok. Benim Trabzonspor ile iyi ilişkiler içerisinde olmam, Ahmet Başkan’a her fırsatta teşekkür ediyorum, bu çok kıymetli bir şey, benim teşekkür etmem değil, onların bize yaklaşımı çok kıymetli. Gene isteyeceğiz, onlar kaçacak biz kovalayacağız, ilişkiler devam edecek. Ahmet Başkan’ın bu konuda bizden çekeceği var, çünkü isteyeceğiz, istemeliyiz. Önce komşu! Türkiye’de usuldür bu. Trabzonspor’la çok iyi ilişkilerimiz var. Esasında bütün başkanlarla var, sağ olsunlar ama komşu olunca Trabzonspor’dan bu şekilde ricada bulunuyoruz” dedi.

GZT Giresunspor’da Hakan Karaahmet yeniden kulüp başkanlığına seçildi
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.