Güzel Oyuncu “The Eternals”a Katıldı!

Merakla beklenen Marvel filmi The Eternals'ın kadrosuna güzel oyuncu Salma Hayek de katıldı.

Bilindiği üzere Marvel evreni 11 yıllık hikayesini Avengers: Endgame ile tamamlamış ve bu sürece Infinity Saga (Sonsuzluk Destanı) adını vermişti.


Marvel sinema evreninin ikinci yarısı ise Spiderman: Far From Home ile başlayacak. Bu filmin ardından da vizyona girecek olan The Eternals sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor. Birbiri ardına açıklanan yıldız oyunculara Salma Hayek’de eklendi. Oyuncunun hayat vereceği karakter hakkında ise kesin birşey söylenmedi.

KADRODA ANGELİNA JOLİE DE VAR

Bugüne kadar birbirinden büyük film projelerinde boy göstermiş tecrübeli oyuncu Salma Hayek, filmde oynayacakları kesinleşmiş olan Angelina Jolie’nin de rol arkadaşı olacak. Filmin kadrosunda yer alacağı kesinleşen diğer isimler ise, Kumail Nanjiani, Richard Madden, Dong Seok Ma. Henüz hiçbir karakterin hangi rolde oynayacağı açıklanmadı. Bundan dolayı da Marvel’ın hala senaryoyu hazırlama sürecinde olduğu düşünülüyor. Fakat, Angelina Jolie’nin Sersi adlı karakteri oynayacağı dedikoduları da günden güne yayılmaya devam ediyor. Dolayısıyla, The Eternals grubunda Salma Hayek’in canlandırabilme ihtimali en güçlü olan karakter, Thena olarak öne çıkıyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı