Güzel Oyuncu Kimsesiz Çocuklar İçin Kolları Sıvadı

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli şimdilerde kimsesiz çocuklar için yağtığı yardımlarla adından söz ettiriyor. Kimsesiz çocuklar için çektiği karaleri satışa çıkaran güzel oyuncu bu sayede çocuklara yardım edecek.

Farklı yollarla çoğu kez kimsesiz çocuklara yardım eden Meryem Uzerli şimdilerde kendi fotoğraflarını satarak bu çocuklara yardım ediyor. Oyunculuğa ara verip Kızı Lara ile Almanya’ya yerleşen başarılı oyuncu fotoğrafçılığa merak sardı.


Sosyal medya uygulaması Instagram’dan ‘muportrait’ isimli bir hesap açan oyuncu burada çektiği fotoğrafları paylaşıyor.  Bu hesabı üzerinden çektiği fotoğrafları siyah beyaz yayınlayan oyuncunun 15 bine yakın takipçisi bulunuyor. Artan takipçi sayısını gören Uzerli, kimsesiz çocuklara yardım için harekete geçti.

ÜNLÜLERİN FOTOĞRAFLARINI ÇEKMEK İSTİYOR

Kendi kadrajından çıkan fotoğraflarını başta Ortadoğu ülkelerinde satışa çıkaracağını duyuran oyuncu daha sonraki dönemlerde dünyaya açılacağının sinyallerini verdi. Yardım sever oyuncu fotoğraflarından elde ettiği gelirleri ise kimsesiz çocukların daha iyi standartlarda yaşaması için kullanacak. Uzerli, fotoğraflarından daha çok gelir elde etmek için ünlülerin fotoğraflarını çekip satmayı düşündüğünü de açıkladı. Güzel oyuncunun bu davranışı takipçilerinden tam not aldı.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı