adplus-dvertising

Güzel oyuncu Hazal Kaya’nın en sevdiği küfür!

FOX ekranlarında yayınlanan Misafir dizisiyle televizyona dönen güzel oyuncu Hazal Kaya, İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu. Özel hayatından kariyerine kadar birçok konu hakkında açıklamalarda bulunan Kaya, ”En sevdiğin küfür nedir?” sorusuna verdiği yanıtla şaşırttı.
Takip et
Güzel oyuncu Hazal Kaya’nın en sevdiği küfür!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Buğra Gülsoy ile başrolü paylaştığı Misafir dizisiyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Hazal Kaya, İbrahim Selim’e bilinmeyenlerini anlattı.

”HEPSİ BENİM BEBEĞİM”

Hazal Kaya, İbrahim Selim’in kendisine yönelttiği ”En sevdiğin küfür nedir?” sorusuna ”Hepsi benim bebeğim” yanıtı vererek Selim’i kahkahalara boğdu. Kaya, küfürle ilgili şu ifadeleri kullandı:

Şöyle bir savım var. Bunu feminist avukat bir arkadaşımla tartıştım ve aynı yere vardık. Cinsiyetçi küfürlerin tamamını, kadınlar ve LGBT bireyler birbirine edebilsin. Biz birbirimize bu küfürleri edebilelim, siz etmeyin abi! Zira bu küfürler bizim uzuvlarımız ve varoluşumuzla ilgili. Bu yüzden biz edelim, siz etmeyin.

”YAKABİLDİĞİM HER ŞEYİ YAKARIM”

Batıl inançları olduğundan söz eden Hazal Kaya, ”O kadar çok batıl inancım var ki. Nazara karşı yakabildiğim her şeyi yakarım. Sirkeyle yıkanırım, sirkeyi içerim. Taş ovarım” şeklinde konuştu.

AŞK-I MEMNU İTİRAFI

Favori Aşk-ı Memnu karakterinin Nebahat Çehre’nin canlandırdığı ‘Firdevs Yöreoğlu’ olduğunu söyleyen Hazal Kaya, ”Kraliçe ya! Hep haklı. Hep doğru yerden bakıyor. Sorunları çözme biçimi yanlış olabilir ama hep haklı kadın, ne yapsın?” ifadelerini kullandı.

Güzel oyuncu Hazal Kaya’nın en sevdiği küfür!

İbrahim Selim, Kaya’ya ”Oğlun ilerde ‘sevgilim’ diye abuk subuk birini koluna takarsa nasıl tepki verirsin?” sorusunu yöneltti. Bir süre düşünen Kaya, ”Nasıl davranacağımı gerçekten kestiremiyorum ama Ali’ye çok ihtiyacım olur öyle bir anda. Bana müdahale edilsin isterim. Hande, Selin falan inşallah yanımda olurlar. Ben yapamam.” yanıtını verdi.

Güzel oyuncu Hazal Kaya’nın en sevdiği küfür!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.