adplus-dvertising

Güzel Oyuncu 15 Yaşında Tecavüze Uğramış

Amerikalı oyuncu Demi Moore, anılarını anlattığı ‘Inside Out’ isimli kitabında 15 yaşında tecavüze uğradığını ve bu tecavüzü annesinin planladığını yazdı.
Takip et
Güzel Oyuncu 15 Yaşında Tecavüze Uğramış
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Amerika Birleşik Devletleri’nin gösterişli Hollywood hayatını en zirvede yaşamış ve büyük projelerde yaşamış ünlü ismi Demi Moore, hayatını anlattığı kitabı ‘Inside Out’ta 15 yaşında uğradığı tecavüzden de bahsetti. Annesinin bir tanıdıklarına kendisini, 500 dolar karşılığında sattığını ve evin anahtarını yaşlı adama vererek kendisine tecavüz ettirdiğini yazdı.

DEMİ MOORE, 15 YAŞINDA TECAVÜZE UĞRAMIŞ

Hayatını anlattığı ‘Inside Out’ kitabında bilinmeyenlerine değinen Demi Moore, hayranlarını da şaşkınlığa düşüren ve bugüne kadar bilinmeyen kötü bir hatırasını da yazdı. Annesinin sorunlu bir kadın olduğunu ifade eden Demi Moore annesinin, kendisini 500 dolara yaşlı bir tanıdığına fuhuş yapması için sattığını ve evin anahtarlarını yaşlı adama vererek kendisine tecavüz edilmesine neden olduğunu yazdı.

Demi Moore kendisine tecavüz eden adamın, tecavüz ettikten sonra “500 doları annene verdim. 500 dolar karşılığında tecavüze uğramak nasıl bir duygu” sorusunu sorduğunu da yazdı. Moore yaşadığı her şeye rağmen kitabını annesi ve 3 kızına ithaf etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.