Gustavo’nun Yerini Doldurmak İmkansız

Fenrbahçe’nin trasferin son gününde kadrosuna kattığı Luiz Gustavo, Fransa basınında konuşulmaya devam ediliyor. Eski Marsilya Teknik Direktörü Alain Perrin, Gustavo’nun satılmasının Marsilya için büyük hata olduğunu ve onun yerini doldurmanın imkansız olduğunu ifade etti.

Marsilya eski teknik direktörü Alain Perrin,  Luiz Gustavo’nun Fenerbahçe’ye transferi hakkında konuştu. Marsilya’nın eski teknik direktörü, Gustavo’nun Fenerbahçe için müthiş bir transfer olduğunu ve Fenerbahçe’ye büyük katkı sunacağını söyledi. Fenerbahçe’nin bu kazancının Marsilya’nın da kaybı demek olduğunu söyleyen eski teknik adam, Gustavo’nun kesinlikle satılmaması gereken bir futbolcu olduğunu ve Marsilya’nın hata yaptığını söyledi.

TAKIMDAKİ BÜTÜN FUTBOLCULARI GELİŞTİREN BİR OYUNCU

Alain Perrin, Gustavo’nun çok hırslı bir futbolcu olduğunu ve sadece kendisi için değil diğer oyuncular içinde takımı geliştiren bir temposunun olduğunu söyledi. Hırsı sayesinde antrenmanlarda diğer oyuncuları da etkileyen Gustavo’nun, defans ile orta saha arasında top tuttuğunu ve o oyundayken topa daha fazla sahip olduklarını söyledi.

Fenerbahçe’nin transferin son günün de müthiş bir oyuncuyu kadroya kattığını söyleyen Perrin, bu transferin Fenerbahçe için büyük kazanç olduğunu kaydetti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı