Gururumuz Gençler Yine Avrupa Şampiyonu!

Masan tenisi organizasyonunu mutlu sonla bitirdik. Final karşılaşmasında Rusya'yı geçen Türk takımı kupayı kaldırdı.

Masa tenisinde yine en büyük Türkiye oldu. İtalya’da organize edilen turnuvada ülkemizi temsil eden gençler final maçını da hasarsız atlatarak şampiyon oldu ve birincilik kupasını ülkemize getirdi.


Nişantaşı Üniversitesi takımında oynayan milli sporcular turnuvaya fırtına gibi başladı. Önüne gelen her rakibini yerle bir eden ay yıldızlılar final maçına kadar hasarsız yükselmeyi başardı. Son maçta Rusya ile karşılaşan gururumuz gençler maçı 3-1 kazanarak mutlu sona ulaştı. Üst üste ikinci kez bu başarıyı gösteren Türk takımı Avrupa’da rakipsiz olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. İbrahim Günzü ise turnuvanın en değerli sporcusu oldu. Bireysel tüm maçlarını çok rahat kazanan sporcumuz takımımızın şampiyonluğunda da baş rol oynayan isim oldu.

SIRADA DÜNYA KUPASI VAR

Üniversiteden yapılan açıklamada da gençlere teşekkür edildi. Türkiye’yi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmek adına gecelerini gündüzlerine katarak çalıştıklarını söyleyen üniversite yetkilileri bu başarılarının devam etmesi için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceklerini aktardı. Ay yıldızlı takımımızın önünde şimdi dünya şampiyonası var ve orada da tek hedef turnuvayı birinci tamamlamak.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı