Gupse Özay, Aldığı 22 Kilodan Çok Pişman

Gupse Özay, Deliha Filmi için aldığı 22 kilonun sağlığı için sorun yaratan bir hareket olduğunu ve bu kiloları vermekte çok zorlandığını belirtti. Şu an olsa asla yapmam diye Gupse Özay, pişmanlığını dile getirdi.

Gupse Özay, yaptığı bir röportajda çekimlerini tamamladığı ve senaryosu kendisine ait olan ”Eltilerin Savaşı” adlı film hakkında açıklamalarda bulundu. Özay, filmin son derece komik olduğunu ve diğer filmlerinin önüne geçeceğine inandığını söyledi. Ferit Aktuğ, Merve Dizdar ve Uraz Kaygılaroğlu’nun da kendisiyle beraber baş rolü paylaştığı bu yapımda 2 çiftin hikayesi anlatılıyor.

Gupse Özay ayrıca, Deliha filminde aldığı fazla kilolarla alakalı kendisine soruların bir soruya da şu cevabı verdi: O dönem hızlı bir şekilde gelişen kilo alma sürecim, vücuduma çok zarar verdi. İtiraf etmeliyim ki aldığım kiloları vermekte epey zorlandım.

ŞİMDİKİ AKLIM OLSA ASLA YAPMAM

Gupse Özay, o dönem aldığı 22 kiloyu vermekte zorlandığını ve şu an öyle bir durumla karşılaşsa bunu yapmak istemeyeceğini söyledi. ”Kesin kurallarım yok.” diye Özay, ”Bir proje için kilo almam gerekse bile bunu o dönemdeki gibi yapmam.” diyerek sözlerini bitirdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı