Günün İlk Işıklarında Hava Destekli Dev Baskın

İstanbul'da günün ilk saatlerinde güvenlik ekiplerinden yüzlerce kişinin katılımıyla büyük bir operasyon yapıldı.
Takip et
Günün İlk Işıklarında Hava Destekli Dev Baskın
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da yüzlerce polis, gün aydınlanmadan operasyona başladı. Operasyon başta uyuşturucu tacirlerini hedef alarak, onlarca farklı suçtan aranan zanlıların yakalanması için düzenlendi.

Günler öncesinden planlanan baskına havadan ve karadan yüzlerce polis katıldı. Baskına ayrıca narkotik köpekleri de dahil edildi. Çok sayıda farklı adrese aynı anda gerçekleştirilen baskında, zanlıların evleri köşe bucak arandı. Emniyet güçleri, kapı aralarından, koltuk altlarına kadar her yeri en ince ayrıntısına kadar aradı.

SON ZAMANLARIN EN BÜYÜK OPERASYONU

Başta Narkotik ve Özel Harekat ekiplerinin görev aldığı baskına bazı emniyet güçleri de havadan katıldı. Son zamanların en büyük narkotik operasyonu olan bu baskın saatler sürdü.
Yüzlerce polisle gerçekleştirilen baskın, ekipler tarafından saniye saniye görüntülendi. Yayınlanan görüntülerde evlerine baskın yapılan zanlıların kapıyı açmaması üzerine görevlilerin kapıları kırarak içeri girdiği görülüyor. Ayrıca görüntülerde, şüphelileri ve evlerini didik didik arayan Emniyet güçlerinin, evin bahçelerinde de özel bir araştırma yaptığı dikkat çekti.

Baskın yapılan evlerde gizli bölgelerde belirli miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi ve çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. Zanlıların soruşturmaları sürüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.