Güney Koreli Kadın Turistin Kulağındaki Telefonu Çaldılar

Tatil için İstanbul’a gelen 3 Güney Koreli Kadın turist kapkaç şoku yaşadı. Taksim’de yürüyen kadınlardan birinin konuştuğu esnada, 10 bin lira değerindeki cep telefonu çalındı.

Yaz tatillerini geçirmek için İstanbul’a gelen Güney Koreli kadın turistler hayatlarını şokunu yaşadı. Taksim’de yürüyen kadınlardan birinin 10 lira değerindeki cep telefonunu kapkaççıya kaptırdı.

KULAĞINDAN ALIP KAÇTI

Taksim Talimane’deki bir otelde kalan Güney Koreli 3 kadın arkadaş sabah saatlerinde yürüyüşe çıktı. Kendilerini takip eden bir kapkaççı, bir kadının telefon ile konuşmasını fırsat bilerek kadının kulağındaki telefonu alarak kayıplara karıştı. Kadınlar bir süre zanlıyı kovalasa da başarılı olamadı. Hemen otellerine dönerek çalışanlardan yardım isteyen kadınlar polise haber verilmesini istedi. Çalışanların ihbarı ile olay yerine gelen polis ekipleri kadınlardan eşkal istedi, bir polis ise robot resim çizdi.

KAMERA KAYITLARI İNCELENİYOR

Kapkaç olayı ile ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri çevrede bulunan güvenlik kameralarıyla mobese kameralarını incelemeye aldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı