Sosyal medya hesabından çektiği video ile Atatürk’e hakaret eden şahıs yakalandı

İstanbul bir camide cuma namazı sırasında imamın Mustafa Kemal Atatürk’e dua etmesine tepki gösteren ve sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Atatürk’e ve ona dua eden imama hakaret eden şahıs, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Şahısın paylaştığı videoda, “Bunların arkasında namaz kılınmaz” dediği görüldü.

Sosyal medya hesabından çektiği video ile Atatürk’e hakaret eden şahıs yakalandı

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 85'inci senesinde Gayrettepe'de cuma namazı sırasında, Atatürk'e dua edilmesine tepki göstererek camiden çıkan ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Atatürk'e ve ona dua eden imama hakaret eden Ahmet Bostancı hakkında Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma açıldı. Bostancı polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

ATATÜRK'E HAKARET ETTİ

Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 85'inci senesinde sosyal medyada paylaşılan bir video gündem oldu. Gayrettepe'de bulunan Hacı Nimet Özden Camii'nde cuma namazı sırasında imamın Atatürk'e dua etmesine tepki gösteren Bostancı camiden ayrıldı. Yolda yürürken video çeken Bostancı, Atatürk'e ve ona dua eden imama hakaret etti. İmam için "Bunların arkasında namaz kılınmaz" şeklinde konuştu.

GÖZALTINA ALINDI

Çektiği videoyu sosyal medyada paylaşan Bostancı hakkında Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma açıldı. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Bostancı polis merkezine götürüldü. Bostancı'nın emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Sosyal medya hesabından çektiği video ile Atatürk’e hakaret eden şahıs yakalandı

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın