Sinan Oğan'ın Canlı Yayındaki El Hareketi Gündemi Oldu, Fulya Öztürk Açıklama Yaptı

Sinan Oğan'ın CNN Türk Canlı Yayınında Sorulan Soruya Verdiği İşaret Gündemde, Fulya Öztürk Açıklama Yaptı

Sinan Oğan'ın Canlı Yayındaki El Hareketi Gündemi Oldu, Fulya Öztürk Açıklama Yaptı

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ikinci tur öncesi son aşamaya gelindiğinde, Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyen Sinan Oğan, CNN Türk canlı yayınındaki bir el hareketiyle sosyal medyada gündem oldu.

CNN Türk Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk'ün programına konuk olan Oğan, CHP ve Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ konusu açıldığında, soru tamamlanmadan eliyle saat işareti yaparak dikkat çekti. Fulya Öztürk, bu hareketi fark edince soru sormaktan vazgeçip programı sonlandırdı.

Sosyal medyada tartışmalara neden olan bu anlarla ilgili olarak Fulya Öztürk, Twitter hesabından açıklama yaptı. Öztürk, açıklamasında "Yine hayal ürünü yorumlar :) Program 1.5 saat sürmüştü ve Sinan Bey'in BBN TÜRK'e saat 14.00'te yayın sözü vardı... O hareketi yaptığı an saat 14.00'e denk geliyordu :) Tamam mııı uydurma makineleri" ifadelerini kullandı.

Bu olay, seçimler öncesinde gerginliğin yüksek olduğu bir dönemde meydana gelmesi nedeniyle dikkat çekti. Sinan Oğan'ın el hareketi, farklı yorumlara ve spekülasyonlara yol açtı. Sosyal medya kullanıcıları, bu durumu çeşitli açılardan değerlendirdi ve konuyla ilgili farklı görüşlerini paylaştı.

Öte yandan, Fulya Öztürk'ün açıklamasıyla birlikte bazı kişiler, bu olayın önemli olmadığını ve abartıldığını düşündüklerini ifade ettiler. Programın süresi ve Sinan Oğan'ın başka bir yayına yetişme kaygısıyla hareket ettiği iddiaları ortaya atıldı.

Sinan Oğan'ın Canlı Yayındaki El Hareketi Gündemi Oldu, Fulya Öztürk Açıklama Yaptı
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın