Şampiyonlar Ligi Final maçı için hangi yollar trafiğe kapatılacak? EGM açıkladı!

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), İstanbul’da oynanacak Şampiyonlar Ligi Final müsabakası sebebiyle trafiğe kapatılacak yolları ve alternatif güzergahları açıkladı.

Şampiyonlar Ligi Final maçı için hangi yollar trafiğe kapatılacak? EGM açıkladı!

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından 10 Mayıs günü gerçekleşecek UEFA Şampiyonlar Ligi Final Müsabakası sebebiyle kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar açıklandı.

BAZI YOLLAR 4 GÜN TRAFİĞE KAPATILACAK

Yapılan açıklamaya göre, Avrupa Şampiyonlar Ligi finali nedeniyle düzenlenecek programlar için Fatih’te 7 Haziran saat 08.00’den 11 Haziran saat 23.00’e kadar trafiğe kapatılacak yollar Şehit Vefa Karakurdu Üst Geçidi, Yenikapı İDO İskelesi ile Yenikapı Miting Alanı arası yan yol (Yenikapı etkinlik alanı iç yolu), Sahil Kuzey yan yol Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi ayrımları, Sahil Güney yan yol Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi ayrımları olarak duyuruldu. Alternatif güzergah ise Sahil Kennedy Caddesi olarak açıklandı.

ŞİŞLİ'DE DE BAZI YOLLAR KAPATILACAK

İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda gerçekleşecek olan Avrupa Şampiyonlar Ligi Finali müsabakası sebebiyle Şişli’de 10 Haziran saat 07.00’den program bitimine kadar trafiğe kapatılacak yol Şişli-Taşkışla Caddesi olarak söylendi. Alternatif güzergahların ise Bedri Karafakioğlu Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Valikonağı Caddesi, İnönü Caddesi, Maçka Caddesi, Süleyman Seba Caddesi olduğu duyuruldu.

Şampiyonlar Ligi Final maçı için hangi yollar trafiğe kapatılacak? EGM açıkladı!
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın