Müge Anlı'yı Çıldırtan Olay: "Geceliği 60 bin lira olan jigolo musun sen?"

Müge Anlı'yı Çıldırtan Olay: "Geceliği 60 bin lira olan jigolo musun sen?"
ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, ilginç bir olaya daha sahne oldu. TikTok'ta kendisini fabrikatör olarak tanıtan bir erkek tarafından dolandırıldığını ifade eden Hülya Hanım'ı ağırlayan Müge Anlı, "Tanıştığı ilk gün adam 2 bin lira istemiş, Hülya Hanım da vermiş. Onun ardından da kredileri çekmiş. Sonra tabii harç bitti, yapı paydos" dedi.

"Krediyi Mi Ödeyeyim, Ev Kirasını Mı?"

Yaşadıklarının şokunu atlatamayan Hülya Hanım, "Benim 10 yaşında bir çocuğum var. Kredi çektim. Ben krediyi mi ödeyeyim, ev kirasını mı? Paramı geri istiyorum" ifadelerinde bulundu. Adamın evli olduğunu ve dolandırıldığını öğrendiğinde yaşadığı zor süreci anlatan Hülya Hanım, "24 saatte 1 öğün yemek yiyorum. O da iş yerinde verilen yemek. Oğlum, evde kuru ekmek yiyor" diyerek Müge Anlı'dan yardım istediğini dile getirdi.

Canlı Yayına Bağlanıp Kendini Savundu

İddiaların odağındaki isim canlı yayına bağlandı. Dolandırıcı şahıs, Hülya Hanım'ın hangi amaçla para verdiğini anlatmadığını söylemesi üzerine Müge Anlı, "Sen anlat hangi amaçla para verdi?" diye sorunca stüdyoda gergin anlar yaşandı.

"Benim Hayatım Ol, Senin İçin Ne İstersen Yapmaya Hazırım"

Dolandırıcı olduğu iddia edilen adam şu ifadeleri kullandı: "Buluştuğumuzda bana 'Benim hayatımda ol, senin için ne istersen yapmaya hazırım' dedi." Müge Anlı’nın, bu sözler üzerine çok sinirlendiği sahneler dikkat çekti. Anlı, "Pardon! Siz kendinizi meslek olarak nasıl tanıtıyorsunuz, hangi meslek grubu içerisindesiniz beyefendi?" ifadelerini kullandı.

"Senin Geceliğin 60 Bin Lira Mı?"

Adamın tekstil sektöründe çalıştığını söylemesi üzerine Müge Anlı dayanamadı ve şu sözleri kaydetti: "Bu anlattığınızın tekstilcilik ile ilgisi yok. Siz jigolo musunuz? Beyefendi bu anlattığınız o. Jigololuk yapıyorsunuz tamam yani. Siz bu işi mi yapıyorsunuz? Anlattığınız o. Bunun karşılığında para aldığını söylüyorsan, 'Ben bu işi yapıyorum' diyorsun. Vergini ödüyor musun diye de sorarım ben sana yani. Nereye, ne vergisi ödüyorsun sen? Yani, senin geceliğin 60 bin lira mı?"
Müge Anlı'yı Çıldırtan Olay: "Geceliği 60 bin lira olan jigolo musun sen?"
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın