Korkunç Olay: Konya'da Yol Kenarında Yakılmış 2 Ceset Bulundu

Konya'nın Kulu ilçesinde yaşanan korkunç bir olayda, yol kenarında naylona sarılıp yakılmış 2 ceset bulundu. Olay yeri incelemeleri sonucunda cesetlerin başka bir yerde yakıldığı ve daha sonra yolun kenarına atıldığı belirlendi. Yapılan değerlendirmelere göre, cesetlerden biri bir kadına ait olduğu düşünülüyor.

Korkunç Olay: Konya'da Yol Kenarında Yakılmış 2 Ceset Bulundu

Sabah saatlerinde Konya-Ankara Karayolu'nun Acıkuyu Mahallesi kavşağı yakınlarında üzücü bir olay meydana geldi. Yol kenarındaki cep yanında bulunan bir ağacın altında, yanmış halde 2 ceset bulundu. Olayı görenler, durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine jandarma ekipleri olay yerine yönlendirildi.

Jandarma ekipleri yaptıkları incelemede, ağacın altında yanmış 2 ceset tespit etti. Cesetlerin önce vurulduktan sonra yakıldığı belirlendi. Yaşları 30-35 arasında değişen biri kadın, biri erkeğe ait olan cesetler, naylona sarılarak ağacın altına bırakılmıştı. Maalesef cesetler üzerinde herhangi bir kimlik bulunamadı.

Jandarma olay yeri ekiplerinin detaylı incelemelerinin ardından cesetler, otopsi için cenaze aracıyla Kulu Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Olayla ilgili soruşturma hâlâ devam ediyor.

Korkunç Olay: Konya'da Yol Kenarında Yakılmış 2 Ceset Bulundu
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın