İstanbul Bayrampaşa'da inşaat işçilerinden Ata'ya saygı duruşu

İstanbul Bayrampaşa'da inşaat işçileri, çalıştıkları inşaatin tepesine Türk Bayrağı asarak, saat 9'u 5 geçe Ata'ya saygı duruşunda bulundu. O anlar görenleri duygulandırdı.

İstanbul Bayrampaşa'da inşaat işçilerinden Ata'ya saygı duruşu

İstanbul Bayrampaşa'da inşaat işçileri, çalıştıkları inşaatın tepesine Türk Bayrağı asarak, saat 9'u 5 geçe Ata'ya saygı duruşunda bulundu. O anlar görenleri duygulandırdı.

Bugün 10 Kasım... Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 85'inci yılı... Tüm Türkiye bugün, O'nu anıyor... Atatürk'ün anısına saat 9'u 5 geçe saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. Yurt genelinde tüm vatandaşlar sabah saatlerinde evde, işte ya da okulda fark etmeksizin Ata'mıza saygısını ve minnetini gösterdi.

İstanbul Bayrampaşa ilçesi Yıldırım Mahallesi'nde devam eden bir inşaatta görülen bu manzara ise görenlerin yüreğini sızlattı.

İnşaatta görevli ustalar, binanın tepesine çıkarak şanlı Türk Bayrağı'nı astı. Ardından, saat 9'u 5 geçe inşaatta yerlerini alarak Ata'ya saygı duruşunda bulundular. Ustalar saygı duruşunun ardından görevlerine devam etti.

İstanbul Bayrampaşa'da inşaat işçilerinden Ata'ya saygı duruşu

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın