Hırsızlar Neymar’ın kızını kaçırmak istedi!

Dünyaca meşhur yıldız Neymar’ın Brezilya’daki evine giren hırsızlar, 31 yaşındaki futbolcunun kızı Mavie’yi kaçırmaya teşebbüs etti.

Hırsızlar Neymar’ın kızını kaçırmak istedi!

Hırsızlar Neymar'ın kızını kaçırmak istedi!

Al Hilal forması giyen dünyaca meşhur yıldız Neymar sakatlığın sonrasında ikinci şoku yaşadı. Brezilyalı yıldız Neymar'ın yeni doğan kızı Mavie ve sevgilisi Bruna Biancardi'ye silahlı saldırganlar tarafından kaçırılma girişiminde bulunuldu.

Silahlı 3 saldırgan, Neymar'ın kız arkadaşının Sao Paulo'daki evine girdi. Neymar'ın kızını ve eşini soran saldırganlar Biancardi'nin anne ile babasının elini bağladı. Ancak komşuların olayı fark etmesi ve güvenliği aramasıyla hırsızlar kaçtı.

Sao Paulo Kamu Güvenliği Departmanı tarafından yapılan açıklamada "Son gelişmelere göre, 3 silahlı adamın eve girdiği ve 50 - 52 yaşındaki mağdurları etkisiz hale getirdiği öğrenildi. Şüpheliler cüzdan, saat ve mücevher çaldı. Olayla alakalı olarak 20 yaşında bir erkek tutuklandı. İkinci failin kimliği belirlenmiş olup, üçüncü failin kimliğinin belirlenmesi ve tutuklanması için çalışmalar devam etmektedir." dendi.

Biancardi daha sonra Instagram'da bir paylaşımda bulunarak, "Maddi şeyler kurtarıldı, mühim olan herkesin iyi olması ve olaya karışan kişilerin bulunması." şeklinde konuştu.

Neymar da bir mesaj yayınlayarak, "Tanrıya şükür herkes iyi." ifadelerini kullandı.

Hırsızlar Neymar’ın kızını kaçırmak istedi!

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın