Gökhan Özoğuz'dan İnce Eleştirisi: “Bu halk size asla oy vermeyecek!”

Gökhan Özoğuz'dan İnce Eleştirisi: “Bu halk size asla oy vermeyecek!”
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Adayı olduğunu resmen ilan etmişti.İktidara yakınlığıyla bilinen Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan'a konuşan İnce, seçimlerin ikinci tura kalacağını, kendisini ikinci turda Kemal Kılıçdaroğlu ve Recep Tayyip Erdoğan'a göre daha şanslı bulduğunu ifade etmişti.

"Kılıçdaroğlu ile Ben Kalırsam, Yine Ben Kazanırım"

Muharrem İnce, "Seçim ikinci tura kesin kalacak. Diyelim ki Erdoğan’la ben kaldım. Kılıçdaroğlu’na verilen oylar bana gelir, ben kazanırım. Kılıçdaroğlu ile ben kalırsam, yine ben kazanırım. Erdoğan ile Kılıçdaroğlu kalırsa seçim riske girer" ifadelerini kullanmıştı.

Gökhan Özoğuz'dan Sert Eleştiri

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin açıklamaları sosyal medyada gündem olurken; Athena grubu solisti, ünlü müzisyen Gökhan Özoğuz İnce'yi sert sözlerle eleştirdiği sosyal medya paylaşımı yaptı.Twitter'dan İnce'nin açıklamalarını alıntılayan Özoğuz, "Sayın Muharrem İnce. Size bu halk asla oy vermeyecek" ifadelerini kullandı.Ünlü müzisyen Gökhan Özoğuz’un paylaşımı:
"Sayın Muharrem İnce. Size bu halk asla oy vermeyecek! Çünkü amacınız oy bölmek ama o da olmayacak. Son dönem sosyal medya çalışmalarınız var onlar da işe yaramayacak. Çünkü sahteler ve laflarla göz boyamaları kaldıracak yerimiz kalmadı. Artık yeni Türk siyaseti daha temiz olmalıdır!"
Gökhan Özoğuz'dan İnce Eleştirisi: “Bu halk size asla oy vermeyecek!”

İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

  Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

  Tekrar deneyiniz.

  Uygulamayı Yükle

  Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin

  Bize Katılın