Facebook
Twitter
LinkedIn
YouTube
Instagram
Haber.com
İstanbul
AÇIK
28°
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Isparta
Mersin
İstanbul
İzmir
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Kahramanmaraş
Mardin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yozgat
Zonguldak
Aksaray
Bayburt
Karaman
Kırıkkale
Batman
Şırnak
Bartın
Ardahan
Iğdır
Yalova
Karabük
Kilis
Osmaniye
Düzce
Haber Gündem Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan yeni atamalar Resmi Gazete'de duyuruldu!

Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan yeni atamalar Resmi Gazete'de duyuruldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan karara göre, Angola'da Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliği'ne Mustafa Çelik atandı. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

2 Dakika
OKUNMA SÜRESİ
Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan yeni atamalar Resmi Gazete'de duyuruldu!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kadın Statüsü Genel Müdürü Gülser Ustaoğlu, Resmi Gazete’de yayımlanan son atama kararlarıyla 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 4’üncü maddesi uyarınca görevden alındı. Bunun üzerine Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürlüğü'ne Muharrem Kurt, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne ise Özge Aydiş Toy atandı.

Yeni Atamalar

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda Samsun İl Müdürü Tekin Balcı ve Rize İl Müdürü İdris Altuntaş da görevden alındı. Yeni atamalar şu şekilde gerçekleşti: Amasya İl Müdürlüğü'ne Mersin İl Müdürü Veysel Topkaya, Bitlis İl Müdürlüğü'ne Vefa Akdoğan, Çorum İl Müdürlüğü'ne Sahit Aydın, Elazığ İl Müdürlüğü'ne Ömer Faruk Ergün, Hakkari İl Müdürlüğü'ne Abdulhalim Ünalan, Kahramanmaraş İl Müdürlüğü'ne Müslüm Ferdi Bozkurt, Kastamonu İl Müdürlüğü'ne Harun Köksalan, ve daha birçok il müdürlüğüne yeni isimler atandı.

Yapılan Değişiklikler

Görevden almalar ve atamaların 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2 ve 3’üncü maddeleri doğrultusunda gerçekleştiği belirtildi. Bu kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda da benzer şekilde Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Şükran Doğan, Uluslararası İşgücü Genel Müdür Yardımcısı Metehan Özcan ve Sosyal Güvenlik Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkadir Bülent Aytaç görevden alındı.

Yeni Görevlendirmeler

Çalışma Genel Müdürlüğü'ne Mehmet Baş, Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü'ne Ali Aybey, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü'ne Oğuz Tuncay, Rehberlik ve Teftiş Başkanlığına Bekir Aktürk gibi birçok yeni isim atandı. Ayrıca Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü'nde de Yönetim Kurulu üyeliklerine Hasan Davulcu ve Ersin Dilber getirildi. Bu değişikliklerle ilgili detaylar Resmi Gazete'de yer aldı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Avukat, Başörtülü Hakimi Reddetti!

Avukat, Başörtülü Hakimi Reddetti!

Sponsorlu bağlantılar