Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Üsküdar’daki konutunun önünde kutlamalar başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek ve sevgi gösterisinde bulunmak isteyen vatandaşlar, Erdoğan’ın Üsküdar Kısıklı Mahallesi’ndeki konutunun önünde bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Üsküdar’daki konutunun önünde kutlamalar başladı

Sandıkların büyük bir bölümünün açılmasının sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek vermek isteyen vatandaşlar Kısıklı'ya gelmeye başladı. Polis ekipleri, Erdoğan'ın konutunun bulunduğu bölgede tedbir alırken, Kısıklı Caddesi araç trafiğine kapatıldı.

Türk bayrağı, AK Parti ve üstünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafının bulunduğu flamaları taşıyan vatandaşlar, bariyerle çevrili alanda toplanmaya başladı. Bazı vatandaşların kafalarına, üstünde "Recep Tayyip Erdoğan" yazılı bant taktığı görüldü.

Bölgede bir binaya, üstünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafının bulunduğu ve "Gene Reis, tekrardan Reis" yazılı afiş asıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üstünde konuşma yapması beklenen Cumhurbaşkanlığı otobüsü de Kısıklı Caddesi'ne getirildi. Erdoğan için slogan atan ve zaman zaman tekbir getiren vatandaşların bekleyişi sürüyor.

Bu arada, gün içinde de Erdoğan'a sevgi gösterisinde bulunan bazı vatandaşlar, cadde üstünde meşale yaktı. Bazı vatandaşlar, Erdoğan ve AK Parti için bestelenen marş ve şarkıları araçlarından yüksek sesle açarak dinlerken, korna çalıp "rabia işareti" yaparak ilerleyen şoförlere de alkışlarla destek verildi.

Bazı vatandaşlar da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek vermek için alana çocuklarıyla geldi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Üsküdar’daki konutunun önünde kutlamalar başladı
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın