CHP’li belediye başkanı hayatını kaybetti

Aydın’ın Söke ilçesi Belediye Başkanı Levent Tuncel yaşamını yitirdi.

CHP’li belediye başkanı hayatını kaybetti

Son Dakika Haberi...Bir süredir rahatsızlığı sebebiyle tedavi görmekte olan Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel'in sabahı karşı İzmir'deki evinde vefat ettiği öğrenildi. 63 yaşındaki Levent Tuncel, bir çocuk babasıydı.

1960 senesinde Aydın’da doğdu, ilkokulu Söke ve Söke'nin beldesi olan Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın'da tamamladı. Lise senelerinde tanıştığı voleybol sporuna üniversitede de devam etti.

LEVENT TUNCEL KİMDİR?

1977-1984 seneleri arasında genç milli sporcu olmak ile beraber 1. Voleybol Deplasmanlı Liginde oynadı.

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1984 senesinde mezun oldu. Askerlik görevimden sonra serbest hekimlik yaşamına ilk adımını 1986 senesinde Söke'de iş yerini kurarak başladı.1987 senesinde eşi Şulan Tuncel ile evlendi, bir çocuk babası.

1986'dan bu güne Söke'de serbest diş hekimi olarak çalışma yaşamını sürdürdü. Uzun seneler Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini yürüttü. 2006 senesinden bu yana Söke Belediye Spor Kulübü Derneği'nin Başkanlığı'nı yapmakta olan Levent Tuncel; Söke'nin birçok Sivil Toplum Kuruluşunda aktif rol aldı ve almaya devam etti.

BAŞKA BİR SÖKE MÜMKÜN! diye SÖKE'Yİ SEVİYORUM parolasıyla çıktığı yolda Mart 2019 seçimlerinde Söke Belediye Başkanı oldu.

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel
CHP’li belediye başkanı hayatını kaybetti
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bize Katılın