Güncel İstanbul baraj doluluk oranları!

İstanbul dün akşam saatleri itibariyle tekrardan yağışlı hava dalgasının etkisi altına girdi. Yeni senenin ilk günlerinde barajlarda gözlemlenen endişe verici tablo ise her geçen gün dağılıyor. Peki İstanbul baraj doluluk oranı ne? İşte, İSKİ İstanbul baraj doluluk oranı 11 Mart tablosu…
Takip et
Güncel İstanbul baraj doluluk oranları!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul dün akşam saatleriyle beraber yeni bir yağışlı hava dalgasının etkisi altına girdi. Yağışların başlamasıyla beraber hemen her gün olduğu gibi bugün de İstanbul baraj doluluk oranları Google’da en çok merak edilip araştırılanlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

İSTANBUL BARAJLARI YÜZDE 60’I GEÇTİ

Bilindiği üzere yılbaşında baraj doluluk oranları yüzde 20’nin altına inmiş yaz ayları için İstanbul’da alarm zilleri çalmaya başlamıştı.

Fakat Ocak ayının son günleri ve Şubat ayı içerisindeki kar yağışlarıyla beraber İstanbul baraj doluluk oranları başladı. Mart ayı da yağışlar konusunda yüzleri güldürdü.

11 Mart günü İSKİ tarafından kaydedilen verilere göre İstanbul baraj doluluk oranı yüzde 60,71 oranında bulunuyor. İşte güncel baraj tablosu…

Güncel İstanbul baraj doluluk oranları!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.