adplus-dvertising

Gülseren Budayıcıoğlu’ndan Çöp Adam dizisi hakkında şaşırtan açıklama: Karakter dünyaca ünlü bir yazılımcı

Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrolde olduğu Çöp Adam dizisi ilk bölümüyle bu akşam Star’da ekrana gelecek. Dizinin hikayesinde imzası bulunan Gülseren Budayıcıoğlu yaptığı açıklamada, "Çok heyecanlıyım. Çöp Adam karakteri öyle bir şey icat ediyor ki dünyanın yakından tanıdığı adeta harikalar yaratan ve servet sahibi olan biri haline geliyor" dedi.
Takip et
Gülseren Budayıcıoğlu’ndan Çöp Adam dizisi hakkında şaşırtan açıklama: Karakter dünyaca ünlü bir yazılımcı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrolde olduğu Çöp Adam dizisi ilk bölümüyle bu akşam Star’da ekrana gelecek.

Dizinin hikayesinde imzası bulunan Gülseren Budayıcıoğlu sosyal medyadan yayın öncesi açıklamalarda bulundu.

“BENİM HİKAYELERİM HEP ÇOCUKLUKTAN BAŞLAR”

Budayıcıoğlu yaptığı açıklamada, “Merhaba sevgili arkadaşlarım, umarım hepiniz iyisinizdir. Ben iyiyim ama çok heyecanlıyım, biliyorsunuz bu akşam Star TV’de benim hikayelerimden yeni dizimiz Çöp Adam başlıyor. Benim hikayelerim hep çocukluktan başlar. Çünkü çocuklukta yaşadıklarımız, zihnimize yazılanlar aslında kaderimizi yazıyor” dedi.

Hikaye hakkında ipuçları veren Budayıcıoğlu, “Bu hikayede iki kardeş var, iki çocuk… Anne babaları hayatta oldukları halde çocukları alıp götürüp yetimhaneye kapatıyorlar. Ne için? Çalışan annenin babaya daha iyi bakabilmesi için. O çocuklar neler yaşayarak nasıl bu günlere geliyorlar bunları tek tek göreceğiz” diye konuştu.

“ÇÖP ADAM DÜNYACA ÜNLÜ BİRİ”

Budayıcıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Yazılımcı olan çocuk öyle bir şey icat ediyor ki dünyanın yakından tanıdığı adeta harikalar yaratan ve servet sahibi olan biri haline geliyor. İlk iş olarak onu çocukluğu boyunca süründüren anne ve babasına muhteşem bir yalı armağan ediyor. Niye böyle yapıyor acaba, ne dersiniz? İşte dizide bunların yanıtlarını bulacağız. Oyuncu kadromuz muhteşem, umarım beğenirsiniz, çok sevgiler.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.