adplus-dvertising

Gülşen’in İmam Hatip sözlerine Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’tan tepki

Konserlerinde aşırı dekolte kıyafetleri, LGBT’lilere açtığı bayrakla verdiği destekler ile tepki çeken Gülşen’in İmam Hatip ve İmam Hatip’te okuyanlara yönelik skandal sözlerine Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’tan tepki geldi.
Takip et
Gülşen’in İmam Hatip sözlerine Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’tan tepki
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca Gülşen’in sahnede İmam Hatip Liselilere yönelik sarf ettiği sözlerinden dolayı TCK 216. Madde kapsamında resen Soruşturma başlatıldı.

Savcılıkça yapılan açıklamada, Gülşen’in kolluk görevlilerince mevcutlu olarak hazır edilmesi talimatı verildiği belirtildi.

İFADE VERECEK

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca şarkıcı Gülşen’in sahnede İmam Hatip Liselilere yönelik söyledi sözlerinden dolayı resen soruşturma nedeniyle Gülşen’in Çağlayan Adliyesine gelerek ifade vereceği öğrenildi.

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ERBAŞ’TAN TEPKİ: ŞİDDETLE KINIYORUM

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Gülşen’in sözlerine tepki gösterdi.

Erbaş, “En zor zamanlarında bile milletimizin sahip çıkıp bağrına bastığı, hayra çağırmak, iyiliği yaymak ve kötülüğü ortadan kaldırmak için kurulan ve 70 yıldır bu gayeye önder olan İmam-Hatip Okullarına ve mensuplarına hakaret edilmesi kabul edilemez. Şiddetle kınıyorum” dedi.

Gülşen’in İmam Hatip sözlerine Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’tan tepki

GÜLŞEN İMAM HATİP HAKKINDA NE DEMİŞTİ?

Gülşen’in önceki akşam sahnedeyken “İmam Hatip’te okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor” dediği görüntüler tepki çekmişti.

ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULDU

Gülşen’in açıklamasına yorum yapan sosyal medya kullanıcıları sert ifadelerle şarkıcıyı eleştirdi. Kaynak: Gülşen’den bardağı taşıran son damla! Konserde İmam hatiplilere nefret kustu! “Sapıklığı oradan geliyor belli”

-“Bunu yapma Gülşen sana sevgimiz bitiyoo seviyoruz seni yapma böyle.”- “Çok komikti gülmeyi unuttum.”- “Yalnız Allah’a dönecek ve ona hesap vereceğiz son gülen iyi güler iş bol şans.” Kaynak: Gülşen’den bardağı taşıran son damla! Konserde İmam hatiplilere nefret kustu! “Sapıklığı oradan geliyor belli”

– “Vallahi ne kadar zorlarına gidiyor hazmedemiyorlarsa Allah’a şükür Müslümanım İmam hatiplilere de kurban ol.”-“Çok komik ya buna gülen o tiyniyetsizlerede bu ülke de yaşadığım için kendimden utanıyorum.” Kaynak: Gülşen’den bardağı taşıran son damla! Konserde İmam hatiplilere nefret kustu! “Sapıklığı oradan geliyor belli”

– “İnanın bu kadın Müslüman değil doğrusu merak ettim hangi tarikata hizmet ediyor bu kadın.”- “Ahlak eğitimini ana karnında alamayana ne yapsın İmam Hatip.” Kaynak: Gülşen’den bardağı taşıran son damla! Konserde İmam hatiplilere nefret kustu! “Sapıklığı oradan geliyor belli”

Gülşen’in İmam Hatip sözlerine Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’tan tepki Gülşen’in İmam Hatip sözlerine Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’tan tepki Gülşen’in İmam Hatip sözlerine Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’tan tepki Gülşen’in İmam Hatip sözlerine Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’tan tepki Gülşen’in İmam Hatip sözlerine Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’tan tepki

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.