adplus-dvertising

Gülşen’i Eleştiren Işın Karaca Kendi Geçmişiyle Gündemde: Buyur Buradan Yak!

2. Sayfa'ya konuk olan Karaca daha önce yaptığı "Ben de kız annesiyim o da belirli bir normun içerisinde bu ülkeye göre hareket etmelidir diye düşünüyorum" açıklamasının eksik yayınlandığını söyleyerek dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 'Uçuk vokalist' olarak anılan Işın Karaca geçmiş haberleriyle anılmaya başlandı...
Takip et
Gülşen’i Eleştiren Işın Karaca Kendi Geçmişiyle Gündemde: Buyur Buradan Yak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sahne kıyafetleriyle gündeme gelen hakkında yeni açıklamalarda bulunan adının geçtiği bir haber tekrar gündem oldu.

“GÜNDEMDE KALMAK KOLAY GELİYOR”

Işın Karaca açıklamasında “Senin zaten sanatın var. Sahnede her şey mübahtır ama bu şov değil. Böyle anılmak ister misin? Ben kuyuya taş attım 2 aydır devam ediyor. Böyle gündemde kalmak kolay geliyor” ifadelerini kullandı.

“SEZEN’İ KUCAĞA OTURURKEN GÖRMEDİM”

Ünlü şarkıcı konuşmasının devamında “Kadın istediğini giyebilir. Ben bu ülkede büyük ustalar tarafından yetiştirildim. Benim oradan öğrendiğim adap burada başkalaştı. Ben Sezen birinin kucağında otururken görmedim” dedi.

“ANNE NEDEN DON VAR’ DİYOR”

Karaca “Kız annesi” açıklamasıyla ilgili de şunları söyledi: “Kızım görünce kapatmadım televizyonu. Bana neden böyle giymiş diyor. Anne neden don var diyor. 10 yaşındaki kız çocuğunun sorduğu soruya bak. Ben bir taş attım benim attığım taş haklı oldu” dedi.

Bunların ardından geçmişte adının geçtiği bir haber gündeme gelen Işın Karaca’nın “Sezen Aksu’nun uçuk vokalisti” olarak anılması dikkat çekti.

Saçlarını kazıtıp sarıya boyatan Işın Karaca’nın bir konserde sigara paketini sütyeninin arasına koyarak, “Buyur buradan yak” demesi ise şaşkına uğrattı.

Gülşen’i Eleştiren Işın Karaca Kendi Geçmişiyle Gündemde: Buyur Buradan Yak!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.