adplus-dvertising

Gülşen’den tartışma yaratan sözler: “Bırakın annelerimizin memesi açık kalsın”

Yenikapı’da konser veren Gülşen yine adından söz ettirmeyi başardı. Göğüslerinin yarısını açık bırakan Gülşen’in sözleri sosyal medyada gündem oldu. Gülşen “Başka şeylerden utanalım, siz ne olduğunu biliyorsunuz. En masum yerlerimiz. Bırakın annelerimizin memesi açık kalsın.” dedi.
Takip et
Gülşen’den tartışma yaratan sözler: “Bırakın annelerimizin memesi açık kalsın”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dönemde sahnedeki tarzıyla sık sık gündeme gelen Gülşen, İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda sevenleriyle buluştu. Gülşen konsere göğüs ve kalça dekolteli bir kıyafetle çıktı. Bu kıyafet sosyal medyada gündeme bomba gibi düştü ve Gülşen sevenleri ikiye böldü.

Gülşen ise göğüs dekoltesini sahnede göstererek ilginç bir yoruma imza attı.

Gülşen’den tartışma yaratan sözler: “Bırakın annelerimizin memesi açık kalsın”Şarkı aralarında izleyicilerle sohbet eden Gülşen, kıyafetleri nedeniyle sık sık eleştirilmesiyle ilgili de konuştu. Gülşen’den tartışma yaratan sözler: “Bırakın annelerimizin memesi açık kalsın”Sosyal medyada yayılan ve gündem olan açıklamada, transparan kırmızı bir bluz ve kalça dekolteli pantolon ile sahneye çıkan Gülşen, göğüslerini göstererek şunları söyledi:

Gülşen’den tartışma yaratan sözler: “Bırakın annelerimizin memesi açık kalsın”

Gülşen’den tartışma yaratan sözler: “Bırakın annelerimizin memesi açık kalsın”“Başka şeylerden utanalım, siz ne olduğunu biliyorsunuz. En masum yerlerimiz. Bırakın annelerimizin memesi açık kalsın.”Gülşen’den tartışma yaratan sözler: “Bırakın annelerimizin memesi açık kalsın”Gülşen’in sözleri alanda alkış aldı. Sosyal medyada ise bazı kullanıcılar bu sözlere “Ne gereksiz yorumlar” dese de bazı kullanıcılar ise “Doğru” diyerek destek verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.