adplus-dvertising

Gülşen, Söylemezsem Olmaz sunucularını mahkeme kararıyla susturdu!

Son dönemde dansı ve iddialı tarzıyla gündemde olan Gülşen kendisi hakkında çirkin yorumlar yapan Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali’yi affetmedi. Gülşen Söylemezsem Olmaz sunucuları hakkında uzaklaştırma ve koruma önlem kararları aldırdı. Seren Serengil haber yayılınca isim vermeden göndermede bulundu.
Takip et
Gülşen, Söylemezsem Olmaz sunucularını mahkeme kararıyla susturdu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gülşen her gün Söylemezsem Olmaz masasında anılmaktan bıktı. Gülşen, son zamanlarda Beyaz Tv’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programında hakkında belirtilen çirkin yorumlarla alakalı harekete geçti. Dilekçede Gülşen’e karşı, Arto olarak bilinen Harutyan Dalga, Seren Serengil ve Bircan Bali hakkında 6284 Sayılı Yasaya Göre Koruma Kararı gereğince uzaklaştırma ve koruma önlem kararları uygulanması istendi.

İstanbul Aile Mahkemesi talebi inceleyerek, şiddet mağduru olduğu iddia olunan Gülşen Çolakoğlu’nun beyana göre karşı yanlardan gelebilecek şiddete yönelik yakın ve tehlikeli davranışlara açık olduğu, korunması gerektiği kararına vardı. PopBizde’nin haberine göre; mahkeme üç adın Gülşen’e karşı, şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama yahut küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, iletişim araçlarıyla yahut sair surette rahatsız etmemesine ve bu önlemlerin bir ay süreyle uygulanmasına karar verdi.

Mahkeme önlem kararının ihlal edildiği takdirde zorlama hapsine başvurulacağını da Harutyan Dalga, Seren Serengil ve Bircan Bali’ye hatırlattı.

SEREN SERENGİL DURMADI

Seren Serengil haber yayılınca daha öncede Amsterdam’dan örnek verdiği gecelerden foto paylaşarak göndermede bulundu. Serengil paylaşımında “Para karşılığı kendini satan kadınların müşterilerini beklerken ki giyim tarzı” yorumuyla şoke etti.

Gülşen, Söylemezsem Olmaz sunucularını mahkeme kararıyla susturdu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.