adplus-dvertising

Gülşen, İzzet Yıldızhan ve Seren Serengil için namus şarkısını söyledi!

İzzet Yıldızhan, Seren Serengil gibi adların sert eleştirisi ile topa tutulan Gülşen sahnede ilk defa bu konuyla ilgili açıklama yaptı. Sezen Aksu’nun Namus şarkısını söyleyen Gülşen şarkı bitiminde “Arkadaşlar, ülkemizin şarkısı olabilir bu şarkı” şeklinde konuştu.
Takip et
Gülşen, İzzet Yıldızhan ve Seren Serengil için namus şarkısını söyledi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İzzet Yıldızhan’ın “Her sanatçının hayat şekli var, saygı işitirim ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye. Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denen bir şey var. Ben ekranlarda bu şekilde şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz” sözleri büyük bir münakaşanın fitilini ateşlemişti. Gülşen bu konuşmanın üzerine transparanla sahne alınca Seren Serengil meşhur şarkıcıyı striptizçilere benzetmişti.

Sert eleştirilere maruz kalan Gülşen sahnede ilk defa bu konulara dair bir yorum yaptı.

NAMUS GÖNDERMESİ

Polemiğe Orhan Gencebay’ın da katılmasının sonrasında sahnede Sezen Aksu’nun Namus şarkısını okuyan Gülşen, şarkı bitiminde şunları belirtti: “Arkadaşlar, ülkemizin şarkısı olabilir bu şarkı. Gerçekten bu şarkıyı ülkemizin şarkısı ilan ediyorum. Namuslu görünmek kimlere kalmış diye buraya nokta koymak istiyorum.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.