adplus-dvertising

Gülşen, haftalar sonra ilk kez sahneye çıktı

İmam hatiplilerle ilgili sözlerinden dolayı ağustos ayında hapis yatan ve tahliye olduktan sonra yurt dışına giden Gülşen, aylar sonra sahne aldı. Bir firmanın yılbaşı etkinliğinde sahneye çıkan şarkıcı, tarzı ve dansıyla dikkat çekti.
Takip et
Gülşen, haftalar sonra ilk kez sahneye çıktı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

30 Nisan 2022’de verdiği bir konserde İmam Hatiplilerle ilgili sözlerinden dolayı ‘Halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme’ suçlamasıyla ağustos ayında hapis yatan Gülşen, tahliye olduktan sonra ev hapsine çarptırıldı. Cezasının kaldırılmasının ardından tüm konserlerini iptal eden şarkıcı, yurt dışına gitti.

SAHNEDE DANS ETTİ

Uzun süredir ailesiyle gözlerden uzak bir hayat yaşayan Gülşen, haftalar sonra sahneye çıktı. Özel bir şirketin yılbaşı etkinliğinde sahne alan şarkıcı, siyah etek ve gold püskül detaylı kıyafetiyle dikkatleri üzerine çekti. Keyfinin yerinde olduğu görülen Gülşen, sahnede dans etmeyi de ihmal etmedi.

Gülşen, haftalar sonra ilk kez sahneye çıktı

NE OLMUŞTU?

Ataşehir’de 30 Nisan 2022’de verdiği bir konserde İmam Hatiplilerle ilgili sözlerinden dolayı ‘Halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme’ suçlamasıyla 3 yıl hapis istemiyle yargılanan Gülşen, ağustos ayında 4 gün cezaevinde kaldı. Tahliye olduktan sonra yurt dışı yasağı devam eden Gülşen’in avukatı, duruşmanın ardından karara itiraz etti. İtirazı kabul eden mahkeme, şarkıcının yurt dışı yasağının kaldırılmasına karar verdi. Şarkıcı kararın bozulmasıyla yurt dışında yaşayan oğlunun yanına gitti.

Gülşen, haftalar sonra ilk kez sahneye çıktı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.